Witam
Mam problem na windows phone 7 ekran raz reagowal raz nie więc chciałem zobaczyć czy na romie 1,66 wwe będzie tak samo. Jako że na stronie są nieaktywne linki poszukałem na xda i znalazłem jakiś podczas instalacji wyskoczył błąd i teraz jest przy włączaniu telefonu napis "Software update failed! Please try again." Oczywiście próbowałem zainstalować jeszcze raz lecz wyskakuje kolejny błąd "Upgrade ROM code error. Please try again" i tak cały czas. Co zrobić ?Proszę o szybką pomoc jestem bez telefonu;/

Mod nastepnym razem pomyśl wystarzcy notka w poście a usuwanie bez zastanowienia..

[gmod]Kolego notkę w poście umieściłem i dałem Ci czas na zmianę tematu, pomyśl jakby każdy w ten sposób zakładał - gwarantuję, że nic byś nie znalazł. Tematu do kosza nie przenosiłem więc proszę o zgłoszenie się osoby która to zrobiła. Aha i jeżeli chodzi o Twój temat to nie założyłeś go w odpowiednim dziale, sam zacząłeś: "Mam problem na windows phone 7..." Ahaaa i na koniec następnym razem trochę lektury regulaminu i mam nadzieję, że się wszyscy dogadamy. Pozdro[/gmod]