Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    kalendarz- wyseirtlanie zdsrzenia

    witam wszystkich. nie wiem czy tylko u mnie ani też czemu jak mam zapisane jakieś zdarzenie w kalendarzu to zarówno dzień wczesniej jak i w dniu wydarzenia na ekranie glównym kalendarz wyświetla o nim info poprzedzone wyrazem
    ''jutro :,,. o ile jest to dla mnie zrozumiałe w poprzedzający dzień o tyle nie widze sensu w innym przypadku.
    a korzystając z okazji jeżeli pozwolicie to zapytam o zakrer terminow dla dzisiaj. co bym nie robił nie widzę żadnej zmiany.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: kalendarz- wyseirtlanie zdsrzenia

    a zacznę od tego wm? jaki rom?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    Odp: kalendarz- wyseirtlanie zdsrzenia


    WM 6.5 stockowy rom 3.14

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: kalendarz- wyseirtlanie zdsrzenia

    Z tego co pamiętam to na stronie głównej htc była łatka która naprawiała jakieś problemy z kalendarzem czy coś takiego, w każdym razie ja sobie nie przypominam żebym miał taki problem jak miałem 3.14, no ale moge się mylić
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    Odp: kalendarz- wyseirtlanie zdsrzenia

    aha. No nic. poustawiam różne terminy i przyjrzę się sprawie jeszcze raz !

    [hr]Dodano: [time]Luty 17, 2012, 10:09:48 [/time][hr]
    Sytuacja wygląda tak. Gdy ustawię wydarzenie z wyprzedzeniem, to nie ważne, czy jest to dzień je poprzedzający, czy dzień jego wykonania pojawia się komunikat, "jutro"" . Najlepsze jest to, że gdy wyskakuje powiadomienie o zdarzeniu to nie tam nie nie jest już napisane, że "jutro". Jeżeli dodam wydarzenie, w ciągu tego samego dnia też nie ma problemu. A żeby było śmieszniej, na stronie htc nie ma już możliwości pobrania jakiegokolwiek oprogramowania na leona...

    Znalazłem gdzieś w necie hotfixa do kalendarza, jednak przy próbie instalacji wyskakuje mi komunikat, że hotfix jest niekompatybilny z moim urządzeniem. jest ktoś to też ma 3.14 i jest w stanie spr jak opisywana sytuacja wygląda u niego..?
    Dodam, że jeżeli w kalendarzu dodam kilka pozycji w ciągu jednego dnia to wyświetla tylko tę pierwszą!

    [hr]Dodano: [time]Luty 17, 2012, 13:16:31 [/time][hr]
    po HR-ie bez zmian.. może mi się cos ubzdurało, że było inaczej...

    Gdyby ktoś kiedyś potrzebował odpowiedź na opisany problem prosto z pomocy HTC Dziękuję za pytanie odnośnie funkcjonalnosci kalendarza

    "Opisana przez Pana sytuacja jest poprawna - tak wyglada funkcjonalnosc wydarzen w posiadanym kalendarzu.

    Informacja ta nie moze sie pojawiac jezeli wydarzenia ma juz miejsce (jest tego samego dnia co jego utworzenie)."

    Temat do zamknięcia


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top