Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4

    dziwne kolory lcd

    Witam
    Mam problem z moim HTC mianowicie czasami zmienia mi kolory np. po dłuższym czasie noszenia w kieszeni . Ale wystarczy go docisnąć na wysokości napisu "htc" nad przyciskami i wszystko wraca do normy (czasami trzeba go chwile popieścić ) Dodam zdjęcia żebyśmy się dobrze zrozumieli . Nie chce go rozbierać bo prawdę mówiąc się boje ale chciałbym się dowiedzieć co z nim jest nie tak ...
    http://imageshack.us/photo/my-images/59/rrrss.jpg
    http://imageshack.us/photo/my-images/594/15519326.jpg

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: dziwne kolory lcd

    Solidnie Ci się coś popierniczyło z telefonem. Ślij na gwarancję/do naprawy, bo wygląda to nie za dobrze O.o
    Oni Ci powiedzą, co to było, ale lepiej nie ryzykuj z używania takiego telefonu - lepiej wymienić sam wyświetlacz, niż cały telefon...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4

    Odp: dziwne kolory lcd

    Nie posiadam do niego gwarancji ...

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: dziwne kolory lcd

    No to we got problem ;/ ale na pewno nic dobrego to nie wróży ;/
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.10.2011
    Posty
    43
    Słuchawka
    HD2 WM6.5 stock
    Rom
    3.14.479.2 (04666) WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: dziwne kolory lcd

    Nie masz gwarancji to trudno

    Jeśli obraz wraca do normy przy naciskaniu części nad guzikami to tam mniej więcej znajdują się taśmy i złącza od LCD i dotyku, rozbierz delikatnie i sprawdź czy wszystkie wtyczki są dobrze obsadzone w gniazdach.

    Ew. może któraś tasiemka się przecierać ale za bardzo tam w środku nie ma o co się trzeć więc stawiałbym na to że się tasiemka wypina
    Jak czegoś nie spie.. to się nie nauczysz

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: dziwne kolory lcd

    Ponoć czerwona słuchawka jest w stanie uszkadzać taśmę. Ale nie wiem jak to faktycznie wygląda - swojego Leona nigdy nie rozkręcałem, a problemy z ekranem mnie szczęśliwie ominęły.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4

    Odp: dziwne kolory lcd

    OK spróbuje go rozebrać mam dziś dużo czasu wiec się nie będę śpieszył i myślę ze skorzystam z filmiku który jest na forum i ładnie pokazuje jak rozebrać HTC .
    A macie może jakiś sprawdzony delikatny sposób jak oddzielić wyświetlacz i całą resztę od tego korpusu co go otacza ?

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: dziwne kolory lcd

    Chyba mam świetny sposób na to... Kostka gitarowa Wkładasz kostkę na wysokości przycisków głośności, podważasz i przeciągasz w koło telefonu. Myślę, że 0.50mm była by idealna
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    4

    Odp: dziwne kolory lcd

    Udało mi się go rozebrać i powypinać tasiemki i powpinać je odnowa i jak narazie wszystko gra . Mam nadzieje ze tak zostanie dlatego jeszcze nie zamykam tematu .
    Dzięki za dotychczasową pomoc .


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top