Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    6

    Brak dzwonka sms

    Witam
    Mam taki problem od samego początku posiadania HD2. O ile w ustawieniach mogę wybierać i odtwarzać dzwonek przychodzących wiadomości to jak ktoś podeśle mi sms to telefon nie informuje o tym dzwonkiem, jedynie miga żółta dioda powiadomień. Głośnik działa, rozbrzmiewa gdy ktoś do mnie dzwoni, ale jeśli przychodzi wiadomość brak jest reakcji. To wina raczej typowo softwarowa.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak dzwonka sms

    Zacznij od podania podstawowych informacji o telefonie czyli rom itd.
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    6

    Odp: Brak dzwonka sms

    [quote author=kasier link=topic=1715.msg9819#msg9819 date=1329739915]
    Zacznij od podania podstawowych informacji o telefonie czyli rom itd.
    [/quote]
    Już się poprawiam:

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak dzwonka sms

    No dobrze powiem ci tak, miałem u mnie kiedyś podobny przypadek, tylko u mnie nie chciał wydawać dźwięku dzwonienia i sms, mimo że cała reszta działała, u mnie skończyło się to HR (Rom 1.66), w związku z czym zaproponuje ci to samo na początek, ewentualnie jak to nie pomoże to zmień rom na inny
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    6

    Odp: Brak dzwonka sms

    [quote author=kasier link=topic=1715.msg9822#msg9822 date=1329750549]
    No dobrze powiem ci tak, miałem u mnie kiedyś podobny przypadek, tylko u mnie nie chciał wydawać dźwięku dzwonienia i sms, mimo że cała reszta działała, u mnie skończyło się to HR (Rom 1.66), w związku z czym zaproponuje ci to samo na początek, ewentualnie jak to nie pomoże to zmień rom na inny
    [/quote]
    Też o tym myślałem. Jutro albo po jutrze na fonie wyląduje andek . Zobaczymy czy problem zniknie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top