Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Skype Mobile

  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Skype Mobile

    Skype Mobile popularny komunikator. Niestety wersja ostateczna. Producent zakończył prace Skype na WM. Działa super na HD2 sam często korzystam jak jestem za granicą (oczywiście przez Wi-Fi) POLECAM



    Kod:
    http://www.multiupload.com/K3XNUC7HPU

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Posty
    20

    Odp: Skype Mobile

    Wersja z blędem. Rozmowy prowadzone tylko przez "glosnik". Brak mozliwosci rozmowy jak przez telefon (czyt. przylozenie telefonu do ucha)

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Skype Mobile

    Może i tak ale to mi w żadnym stopniu nie przeszkadza w użytkowaniu tego programu. Dodam, że innej już nie będzie wersji, bo skype wycofał się z wsparcia WM.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Posty
    20

    Odp: Skype Mobile

    Zgadza sie. Wiem ze wycofal i nie bedzie juz nowej wersji pod WM. Czytalem o tym. Lecz gdy kupilem pierwsze HD2 czyli dokladnie rok temu. Zaraz po polskiej premierze to instalowalem skype'a i dzialal poprawnie. Dlatego prosze, moze ktos posiada instalke sprzed roku. Ktora dziala w 100%'ach poprawnie.

    Pozdrawiam.

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Skype Mobile

    Jakiś numerek tej poprawnej wersji bardzo by nam pomógł w poszukiwaniach
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Skype Mobile

    Myślę, że takiej nie ma. Wersja 2.5 i 3.0 działa tak samo.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Skype Mobile

    Ja tam nie wiem jaka jest jakiej nie ma ale fakt jest taki że rzeczywiści była wersja działająca poprawnie wcześniej
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Skype Mobile

    Sorki, ale tak dużo wersji nie było, żadna nie działa poprawnie. Dodam jeszcze, że ja tak naprawdę nie wiedziałem że głos idzie z głośnika. Najpierw pomyślałem, że coś ci się pomyliło, że przeciecież działa jak trzeba. Odpaliłem, przyłożyłem do ucha i dzwięk był jak w rozmowie. Po chwili zastanowienia bardziej dogłębnie sprawdziłem i zdziwiłem się że jednak idzie głos z głośnika. Tak myślę, że było w tej sytuacji u Ciebie. W życiu bym nie złapał, że z głośnika idzie głos, gdybyś nie napisał. No chyba, że mnie zaskoczysz i dasz namiar na linka do wersji, gdzie rozmowa działa jak w telefonie (ale nie sądze, że taka istnieje) - zaskocz mnie

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Skype Mobile

    No właśnie taka wersja kiedyś istniała, była starsza od tej, co było widać nawet graficznie, tylko niestety nie idzie sobie przypomnieć tego numerka tej wersji, a pamiętam było w niej właśnie do wyboru czy chcesz gadać jak przez telefon czy na głośnomówiący, już od dłuższego czasu szukałem, ale wygląda że starsze wersje gdzieś wyfrunęły
    [hr]Dodano: [time]1292888955[/time][hr]
    "Osoby używające wersji dla Windows Mobile spotkały się z problemem powodującym iż rozmowa była możliwa jedynie w trybie głośnomówiącym. Problem ten można było jednak rozwiązać instalując specjalne, dodatkowe oprogramowanie" - Takie coś znalazłem w necie, niestety nie było ani słowa więcej o tym dodatkowym oprogramowaniu...
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Skype Mobile

    No to czekamy może ktoś znajdzie tą wersję i się podzieli


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top