Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Cool Recenzja Made by kasier

    Witam przedstawiona tutaj recenzja jest moimi doświadczeniami w związku z używaniem na co dzień HTC Evo 3D, a więc zaczynamy

    Po długich namysłach wkońcu zdecydowałem się zakupić wyżej wymienioną słuchawkę i pozwolę sobie podzielić się z wami moimi za i przeciw w porównaniu z za i przeciw jakie znalazłem w Internecie.

    Rozmiar telefonu, obudowa:
    W skrócie bardzo przypomina HD2, minimalnie węższy i minimalnie wyższy, jeżeli chodzi o wagę to idzie znaleźć bardzo dużo opinii gdzie ludzie podają dużą wagę za wadę, i faktycznie kiedy bierzemy go do ręki to czujemy różnicę ale w moim odczuciu jest to duży plus gdyż trzyma się go bardzo dobrze. Dzięki ładnemu wzorowi na tylnej klapce telefonik trzyma się jeszcze lepiej naszej ręki. Jeżeli chodzi o obudowę to mogę się przyczepić chyba tylko jednej rzeczy tzn. mam wrażenie że tylna klapka jest wykonana tandetnie, kiedy zdejmuje klapkę to zastanawiam się czy zaraz jej nie połamie bo taki cieniutki to plastik, w ostateczności jakoś to nie przeszkadza gdyż nie często trzeba ją ściągać przecież.

    Ekran:
    Rozmiarowo 4.3, dotyk działa super, szybko i dokładnie, wbrew licznym opiniom twierdzącym że w położeniu poziomym nie da się np. pisać smsa gdyż wpisuje nam literę obok, od tygodnia używam i nie zauważyłem żadnych usterek tego typu, jedyna denerwująca rzecz to włączone ciągłe podświetlanie klawiszy w momencie gdy coś robimy, np. gramy, na szczęście bardzo łatwo idzie to wyłączyć odpowiednią aplikacją z marketu (sam z tego nie korzystam gdyż mi to nie przeszkadza)
    Wyświetlanie 3D działa dobrze, ale tylko jeśli mamy telefon naprzeciwko siebie, pod kątem tak kolorowo już nie ma (chociaż zależy od obrazka/filmu)

    Procesor + ram a co za tym idzie prędkość:
    Wbrew wielu opiniom typu ?strasznie laguje, zacina przy karuzeli, itd.? Ogłaszam wszem i wobec, mam chyba jakiś ulepszony model? Zero zacięć, zwiech, ?lagów?, karuzela się kręci szybko.

    System:
    Android 2.3.4 z interfejsem Sense 3.0, rewelacyjna sprawa ekran blokady i pierścień którym można od razu przejść do ulubionego miejsca, po odblokowaniu 7 ekranów głównych, No i przyszła aktualizacja do kanapki lodowej, czego nie mogę się doczekać

    Aparat 2D vs 3D:
    Ja zawsze wychodzę z założenia że jak chce zrobić zdjęcie to po to mam aparat. Tak naprawdę zdjęcia oglądałem tylko w telefonie ponieważ jak wyżej.

    2D ? Zdjęcia wychodzą i wyglądają super, bardzo ładnie wyglądają zbliżenia, słyszałem opinie że kolory nie ten tego i bla bla bla? Ja tam po prostu starałem się coś zobaczyć ale niestety nie zobaczyłem, może po prostu się nie znam, przypuszczam że faktycznie po skopiowaniu zdjęć z Tel na PC, zdjęcia może i nie będą już tak super wyglądały, a tym bardziej jak zaczniemy je przybliżać, ale tu znów pragnę zauważyć że to jest tylko telefon, a nie aparat z funkcją telefonu.

    3D ? Z góry zakładałem że jest to bajer i? i okazało się że fajny bajer, zdjęcia wychodzą naprawdę przyjemne, zwłaszcza jeżeli robimy widoki, ogólnie dam +, jeżeli chodzi o nagrywanie to przyznam się szczerze jeszcze się nie bawiłem

    Bateria:
    Wzbudza dużo kontrowersji, bardzo ale to bardzo dużo opinii ?bateria trzyma 1 dzień i to niecały bo zaledwie 20h?. Fakty: Spokojnie starcza mi na 2 dni przy normalnym użytkowaniu telefonu czyli: dzwonienie, sms, automatyczna synchronizacja pogody, facebooka, poczty i praktycznie wszystkiego co tylko możliwe, tak samo jak mój były HD2. Oczywiście czas ten się skraca odpowiednio przy używaniu wifi, aparatu, gps czy graniu. W związku z czym spokojnie daje telefon co drugi dzień do ładowania na noc

    GPS:
    Ponieważ dopiero wczoraj dostałem oryginalny uchwyt do samochodu, to w trasie nie miałem okazji testować, ale na pierwszy rzut oka dzięki agps na sygnał z satelit praktycznie nie czekamy dłużej niż 1 sekunda za co bardzo ale to bardzo duży plus

    Podsumowując:
    Telefon wygląda elegancko, działa szybko, zdjęcia robi na zadowalającym mnie poziomie, gps super, bateria przeciętna, osobiście 3d mi oczu nie męczy wcale, paru znajomych stwierdziło to samo, natomiast kobiety stwierdzają po paru sekundach że już nie mogą na to patrzeć, więc polecam panom, ja jestem zadowolony.

    Z góry zaznaczam wybaczcie mi ale pisarzem nie jestem i nie będę, więc za wszelkie uwagi serdecznie dziękuję, chętnie również odpowiem na wszystkie pytania i ewentualnie uzupełnie opis
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s
    @Kasier a przypadkiem dzisiaj ICS-a oficjalnego nie dostaliście?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Recenzja Made by kasier

    Jeszcze nic mi na ten temat nie wiadomo ale już sprawdzam ;p

    Tak jest ICS dzisiaj dostępny , aktualnie się ściąga przez co spóźnię się na uczelnie, co za pech ;/, później pozwolę sobie skomentować jak to wygląda w praktyce
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    No wiec pierwsze wrazenia całkiem dobre chodzi szybciej i tak jakby sprawniej, czasem pojawia się jakieś bugi z ustawianie pulpitu i przeciaganiem ikonek ale to mała pierdola, czym jeszcze warto się pobawić?

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    Potwierdzam tel wyraźnie przyspieszyl, trochę ramu więcej wolnego.

    Tapnięte z EVO3d

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Czy mi się tylko wydaje czy na ics lepsza jakość zdjęć mi wychodzi?

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    26.11.2010
    Skąd
    Zabrze
    Posty
    9
    Słuchawka
    htc hd 2
    Rom
    GBLeoR6
    Radio
    2.15.50.14
    Mam pytanko kupiłem dziś EVO i jeżeli zaktualizuje go do androida 4 to czy będę później mógł wgrać jakiś costom rom

    Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Recenzja Made by kasier

    Tak jeśli zrobisz [S-Off] aczkolwiek tematu dobrze nie znam, gdyż nie bawię się w to i korzystam z stocka
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Partyjota z ciebie Kasier ;P będzie niespodzianka jak nie dostaniesz Żelek.

    Z poważaniem KurczaQ

    Wytapatalkowane za pomocą HTC Leo

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Recenzja Made by kasier

    No skoro wszystko dobrze działa to po co ruszać , na hd2 to było co innego ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top