Ponoć z racji tego, że za darmo jest tylko dzisiaj, a równolegle pojawiła się jego płatna wersja jutro, poza zniknięciem gry (darmowej) z Google Play zniknie ona i z naszych telefonów (lub po prostu ekspiruje). W sumie Google już próbowało kiedyś takich rozwiązań - tj. ze zdalnym instalowaniem/usuwaniem czegoś z telefonów/tabletów użytkowników Androida.

Co do samej gry... Bycia klasykiem nikt jej nie odmówi. Trochę za młodu w to pograłem i chyba nigdy faktycznie nie traktowałem tej gry jako "wyścigowej" w dosłownym tego słowa znaczeniu. Raczej jako arcade vehicular manslaughter. (Ciekawostka dla młodszych - wersja na rynek niemiecki nie mogłaby zostać nazwana tak, jak nazwałem to przed chwilą, a raczej vehicular zombieslaughter. Cenzura na rynku naszych zachodnich sąsiadów uniemożliwiła wydanie gry w oryginalnym kształcie - trzeba było zmienić tekstury wszystkich ludzi na zombie, a krew z czerwonej na zieloną... tylko czy naprawdę rozjeżdżanie zombie na przejściu dla pieszych jest dużo bardziej humanitarne?)

Czasy się zmieniły, technologia również... pobrałem raniutko tę grę na swoją Sensację... Filmy się nie wyświetlają. Myślałem, że restart urządzenia pomoże. Nie pomógł. Dobrze, że używanie "wstecza" je wyłącza i można przejść do menu i stamtąd do gry (omijając kolejny niedziałający filmik). I jakoś... dupy nie urywa. Chwilę się pobawiłem (<5min.) i tyle. Nie usuwam tego tylko dlatego, że chcę zobaczyć co stanie się z nią jutro