Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Promocje w Google Play (Android Market)

    Początek Google Play'a... i związana z tym promocja aplikacji:
    https://play.google.com/store/apps/c...start=0&num=24
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    O dzięki za info nie wiedziałem że takie coś ma się stać, a widzę niektóre apki w bardzo przystępnych cenach ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5
    Na jakiej zasadzie to będzie działało? Czy np. aplikacje z marketu dalej będą supportowane w stary sposób? Taki np. Dolphin browser HD, aktualizacje nadal będą działały w ten sam sposób?
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    Jasne Vinciu

    W zasadzie głównie zmieniła się nazwa i logo... na moim ICS w Sensacji sama aplikacja też już przeszła mały update, informując, że teraz nazywa się inaczej

    Jak wejdziesz na stronę AM, to zostaniesz przekierowany na GP. To nadal to samo, prawie tak samo wygląda, działać też ma na tych samych zasadach... tylko trochę szerzej: "W skrócie jest to ulepszony market z możliwosciam oglądania, czytania i grania wszędzie i na każdym urządzeniu czego chcesz."

    Zakupione wcześniej aplikacje oczywiście zostają przypisane do konta Google, więc nie ma co się stresować... a lista rzeczy obniżonych do poziomu 50 centów jest naprawdę zachęcająca (od dawna polowałem na promocję Dead Space... a teraz kupiłem sobie chyba większość tych gier szkoda, że nie ma NFS HP na Sensację... zainstalowałem to żonie i bardzo mi się spodobało ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    Dlaczego ja wcześniej nie znałem tak zajebistej przeglądarki xD Vinciu masz jeszcze jakieś rarytasy o których nie wiem?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    Ale się obkupiłem tylko kiedy ja będę w to grał

    btw. musiałem zmienić nazwę telefonu w build.prop na HTC Sensation Z710e żeby mi się wyświetliły te gierki do kupienia.. ciekawe że matchują kompatybilność po nazwie modelu
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    Need for speed Hot Pursuit jest niedostępny dla Sensacji... ale kupiłem to żonie na DHD, sobie poprzez przeglądarkę na PC, wyciągnąłem z jej telefonu apkę, wgrałem do siebie, zainstalowałem i... działa Ciekawe jak będzie z ewentualnymi aktualizacjami, bo gierka przednia
    Real Racing 2 od EA też jest jeszcze w promocji w Markecie (tj. Google Play Store... whatever, nie wiem już jak to nazywają ). Chyba jedna z ciekawszych wyścigówek (fizyka, grafika) w jaką grałem na telefonie NFSHP też ciekawe, ale ma gorszą fizykę.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany: https://play.google.com/store/apps/d...NpbmcyX3JvdyJd
    Apka z Marketu jest bezpłatna, ściąga dane SD, jednorazowym zakupem in-game odblokowujemy pełną wersję (wszystkie samochody i trasy). Za te 4 czy 5 złotych - warto

    Z listy promocyjnej na tę chwilę takie mini must-have to imho Osmos, Shadowgun, Dead Space, World of Goo... no i oczywiście aplikacje mSecure, Business Calendar (zawsze zakładam, że moja kolejna słuchawka nie musi mieć Sense, a wtedy dobry soft będzie w cenie... jak obserwuję Sense 4.0, to obawiam się, że te założenia się ziszczą)... no i jeśli ktoś też lubi pichcić, to można zakupić sobie książkę kucharską na Androida

    Osmosa i World of Goo miałem już z promocji humblebundle, ale powiem Wam, że sposób zarządzania aktualizacjami i ta łatwość w zarządzaniu tym wszystkim, co się ma, którą daje AM (GP/GS) to jednak arcy wygodne i warte ponownego zakupu już posiadanych aplikacji/gier.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5
    Zastanawiam się, czemu odbiegli tak wyglądem w nowym sense... Trochę smutne .
    Odnośnie marketu - dzisiaj, włączając market pojawiła się informacja, i nowy regulamin... Ale sam market nic się nie zmienił -,- Dosłownie: nic. I tutaj też jestem trochę zawiedziony, tym razem poczynaniami google... Czemu tak wzorują się apple? O to właśnie w androidzie chodzi, że przynajmniej masz cień ułudy, że nie steruje Tobą żaden koncern... A tutaj po prostu znegowali cały swój, rzekomo niezależny, image... Po prostu komercja. ;P
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    No nie zartuj vinciu, że nie zdawales sobie z tego sprawy. Są w tej chwili w ogole jakieś niezależne systemy komórkowe? Za wszystkim, co jest choć trochę sensowne stoi koncern, kasa, polityka... Nie ma nic za darmo.

    Co do samego AM, mi sie zmieniła ikona, nazwa i nr wersji. Zresztą, w dupie mam to, jak to sie nazywa, dopóty dopóki spełnia swoją rolę - dostarcza jak najlepszych aplikacji w jak najniższych cenach a czy wzoruja sie na apple, mś czy czymkolwiek... Co za różnica?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5
    Wiem, to była tylko i wyłącznie ironia... ;P
    Problem tylko, że nie ma jak wyrazić tego w poście :<
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top