Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41
  1. #31
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    To co innego, Dream i Magic to telefony z identycznymi bebechami, różnica to klawiatura w G1, One są kompletnie inne, ja posiadam G1, rozwalonego niby ale miałem go bardzo długo i pamiętam co jak co :P

  2. #32
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    jest już od kilku dni HTC One X White - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika
    A dział ogólny do czasu aż te telefony nie staną się popularniejsze, wtedy można by je już oddzielić

  3. #33
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Dla mnie warto dać te działy dopiero wtedy gdy będzie ktokolwiek na forum kto się nimi zainteresuje, bo jak mają leżeć aby leżeć puste to lepiej by ich nie było i by nie psuły wyglądu

    To moja opinia :P

  4. #34
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Idąc tym tokiem myślenia, można uznać że działy o innych telefonach niż HD2, Sensation i Evo 3D też są niepotrzebne, bo nikt na forum jeszcze tych telefonów nie ma :P

  5. #35
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Matrix, oczywiście, działy się pojawią, po prostu na tę chwilę popularność tych modeli (z racji czasu dostępności na rynku i dość mało przyjaznej dla Polaków ceny) powoduje, że nie jest to dział, który musi być zrobiony na cito. Ale w najbliższej przyszłości na pewno możesz się go tutaj spodziewać

    PS Maniek ma Desire, ale to nie jest powód, żeby mu dokuczać i go pomijać
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #36
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Maniek ma Desire, i dobrze bo może na raz ciągnąć dwa działy, Nexusa 1 i Desire najbardziej bolesny jest Wildfire S, bo jak by nie patrzeć on jest inny i nikt nie patrzy tam

  7. #37
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Czemu na forum nie można wstawiać specjalnych znaczków jak np. TM w indeksie górnym?

    Jestem przeciwny łączeniu działów (wspomniany dream i magic). Moim zdaniem warto być konsekwentnym w swoich działaniach.

    Nie ma też sensu tworzyć działów dla urządzeń których nikt na forum nie posiada (te które już są, a są puste niech zostaną) ale przydałby się dział inne. Bo jak pojawią się pierwsi użytkownicy to nie będą mieli nawet gdzie napisać.

  8. #38
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Inne HTC dodane.

    Wspólny dział dla dwóch urządzeń, z których np. jedno ma fizyczną klawiaturę QWERTY, a drugie nie, wydaje mi się nie najlepszym pomysłem. Nawet jeśli cała reszta jest do siebie bardzo podobna/identyczna. To nie Sensation + Sensation XE, gdzie różnic jest raptem kilka i w niewielkim stopniu wpływają na same urządzenia.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #39
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Pytanie: da radę poszerzyć widok zaawansowanego edytora? Obecnie jak go poszerzam ręcznie to niestety ale emotikony zostają na swoim miejscu i po prostu mieszają się z tekstem. Kosmetyka wiem.

    @Smogg
    Co do sensation i sensation xe to wspólny dział jest jak najbardziej wskazany bo te telefony różnią się wyłącznie od strony wizualnej i software'owej. Dream i magic to już różnice w hardware.

  10. #40
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTCClub.pl uwagi, sugestie

    Jedyna różnica m-dzy Dream i Magic 32B to klawiatura oprócz to ten sam telefon inaczej zbudowany


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top