Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.11.2010
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC Sensatiom
    Rom
    Android xxxxx

    Odp: ICS dla Sensation

    Pobrałem i testuję. Zgodnie z sugestią zaistalowałem RUU... i po instalacji pobrałem aktaualizację. Na razie nie widzę różnicy pomiędzy ARHD. Zobaczę po paru dniach użytkowania.

    Zapomniałem w ostatnio istalowanych wersjach w oknie blokady mam w "Wiadomości" "i" przesunięte do nowego wiersza, jest na to rozwiązanie?
    Ostatnio edytowane przez bajan ; 31.03.12 o 17:28

  2. #22
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    Czytałem o dość ciekawym workaround'dzie - stworzyć folder, nazwać go wiadomości albo SMS i wtedy wrzucić na pasek. Bo zmiana języka na angielski itp. to chyba mało wygodne rozwiązanie

    Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #23
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.11.2010
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC Sensatiom
    Rom
    Android xxxxx

    Odp: ICS dla Sensation

    OK. A jak założyć pusty folder? Bo jak wkładam ikony to jest, ale pustego nie umiem założyć.

  4. #24
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: ICS dla Sensation

    AFAIK nie ma możliwości założenia folderu - muszą być w nim co najmniej 2 elementy. Jego nazwę edytujesz poprzez tapnięcie na ikonę folderu, a później na jego nazwę "Folder bez nazwy".

    Małe podsumowanie jak się ma mój Sensejszjonek po update...
    + Dopiero teraz zwróciłem uwagę na funkcję Touch Input "śledź klawiaturę" co daje nam klawiaturę HTC po której można pisać jak na SWYPE... bardzo wygodne nie pamiętam, czy było na 2.3.4 (wiem, że na DHD żony z Androidem 2.3.5, stock, Sense 3.0 jest ten ficzer).
    + Szybszy od 1.50...
    - Wolniejszy od 2.08...
    - Nie działa Yanosik w wersji 1.2.5... na tych nowszych wersjach niestety nie potrafię jeździć - jakbym chciał słup reklamowy w samochodzie to bym obkleił go ulotkami wkładanymi często za wycieraczkę z uśmiechniętymi paniami...
    - Bardzo często nie jest w stanie "zassać" aktualnej lokalizacji. Błąd połączenia z usługą lokalizacyjną i koniec...
    + Możliwość zamrożenia części nieużywanych aplikacji bez konieczności posiadania roota.
    - Zamrożone aplikacje i tak pojawiają się na liście aktualizacji google play ao.o
    + Dużo lepsza jakość dźwięku podczas rozmowy.
    - Dużo szybciej spadająca bateria (na 2.08 było to ok. 0,5%/1h... teraz jest ok. 1,5%/1h IDLE).
    - Dodawanie ikon instalowanych programów na pulpit... jakbym chciał, to sam bym sobie dodał...
    - Grzeje się bardziej, niż na 2.08 czy 1.50... niby nic, ale jednak.
    - Stockowa przeglądarka internetowa potrafi świrować z tymi linkami...
    - Każdorazowe przystosowywanie aplikacji do Androida 4.0... tym dłuższe im więcej instaluje się aplikacji...
    - Wiadomości jednak mogłyby się mieścić w jednej linijce na lockscreenie... cała masa poprzednich wersji systemów dla Sensacji to udowodniła.
    - Sense po chwili gry w Dead Space czy Real Racing 2 się resetuje. Na 1.50 - norma, na 2.08 wielka rzadkość.
    - Podczas jazdy samochodem wolałem mieć większy guzik "telefon" - najbardziej mi się podobał ten w Sense 3.5 (znów 2.08 ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #25
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: ICS dla Sensation

    Wrzuciłem w nocy ruu z gingerbreadem i zrobiłem update do 4.0 po czym wróciłem do ustawień fabrycznych. Zobaczymy czy jest tak źle jak ludzie piszą.
    Virtuous Inquisition

  6. #26
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.11.2010
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC Sensatiom
    Rom
    Android xxxxx
    ICS Wydaje się wolniejszy? Dość często oczekuje na SENSE. Pusty ekran pompuje widgety. Fajna usługa śledzenia klawiatury. Facelook gadżet dla mnie zbędny

    Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

  7. #27
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: ICS dla Sensation

    ICS jest szybszy od wszystkiego, co było stockowe dla Sensacji.
    ROM o numerze 2.08 z Sense 3.5 to póki co mój ulubiony wynalazek i trochę żałuję, że nie znalazł się w kategorii ROMów o kluczu release...
    Anyway, przy wyborze 1.50 (Gingerbread 2.3.4, Sense 3.0) lub 3.32 (ICS 4.0.3, Sense 3.6) zdecydowanie polecam ten drugi.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #28
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: ICS dla Sensation

    @Smogg napotkałeś jakieś denerwujące bugi w stockowym ICS'ie?
    Virtuous Inquisition

  9. #29
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: ICS dla Sensation

    Z takich naprawdę denerwujących, acz zasadniczo nieistotnych - ciągle gubi mi aktualną lokalizację. Po prostu non stop. Żona ma DHD, też z Sense i nic takiego nie ma miejsca. A jak już zgubi lokalizację, zmienię pulpit, wrócę na ten główny z zegarkiem i pogodą... to znowu jest brak pogody

    Bateria... na 2.08 (do którego za chwilę wracam) jadło między 0,3 a 1% idle. Średnio 1%/2h. Tutaj jest to średnio 2%/1h... Z JuiceDefender jest lepiej, ale chyba nie po to ludzie tak polecali ten ICS, aby trzeba było doinstalowywać kolejne aplikacje, aby działał poprawnie.

    Dialer... Wszystkie kontakty trzymam w pamięci telefonu. Mam wrażenie, że strasznie popsuła się jakość wyświetlanych zdjęć. Próbowałem dzisiaj pozmieniać fotografie kontaktów i od nowa wszystko ustawić... czas wyjęty z życiorysu a efekt żaden - nadal zdjęcia są pixelowate (i naprawdę nie są na koncie Google'a ;P).

    Zaraz flashuję stare, dobre Sense 3.5 z testowym Andkiem 2.3.5 i dopóki nie wyjdzie ROM od HTC z "4" na początku oznaczenia wersji, to chyba nie będę sobie nim głowy zaprzątał...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #30
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: ICS dla Sensation

    Hmm mi lokalizacji nie gubi.
    A co do zjadania baterii to dziś mi wytrzymał 20h 30min (zostało 4%) przy moim normalnym użytkowaniu.
    Wrzuciłem go w nocy z soboty na niedziele. Do tej pory sense 2 razy mi się zrestartowało (w nocy więc mam teorie że z musu się restartuje) ale to sprawdzę jeszcze po graniu w gry. Póki co jestem zadowolony.
    Virtuous Inquisition


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top