AFAIK nie ma możliwości założenia folderu - muszą być w nim co najmniej 2 elementy. Jego nazwę edytujesz poprzez tapnięcie na ikonę folderu, a później na jego nazwę "Folder bez nazwy".

Małe podsumowanie jak się ma mój Sensejszjonek po update...
+ Dopiero teraz zwróciłem uwagę na funkcję Touch Input "śledź klawiaturę" co daje nam klawiaturę HTC po której można pisać jak na SWYPE... bardzo wygodne nie pamiętam, czy było na 2.3.4 (wiem, że na DHD żony z Androidem 2.3.5, stock, Sense 3.0 jest ten ficzer).
+ Szybszy od 1.50...
- Wolniejszy od 2.08...
- Nie działa Yanosik w wersji 1.2.5... na tych nowszych wersjach niestety nie potrafię jeździć - jakbym chciał słup reklamowy w samochodzie to bym obkleił go ulotkami wkładanymi często za wycieraczkę z uśmiechniętymi paniami...
- Bardzo często nie jest w stanie "zassać" aktualnej lokalizacji. Błąd połączenia z usługą lokalizacyjną i koniec...
+ Możliwość zamrożenia części nieużywanych aplikacji bez konieczności posiadania roota.
- Zamrożone aplikacje i tak pojawiają się na liście aktualizacji google play ao.o
+ Dużo lepsza jakość dźwięku podczas rozmowy.
- Dużo szybciej spadająca bateria (na 2.08 było to ok. 0,5%/1h... teraz jest ok. 1,5%/1h IDLE).
- Dodawanie ikon instalowanych programów na pulpit... jakbym chciał, to sam bym sobie dodał...
- Grzeje się bardziej, niż na 2.08 czy 1.50... niby nic, ale jednak.
- Stockowa przeglądarka internetowa potrafi świrować z tymi linkami...
- Każdorazowe przystosowywanie aplikacji do Androida 4.0... tym dłuższe im więcej instaluje się aplikacji...
- Wiadomości jednak mogłyby się mieścić w jednej linijce na lockscreenie... cała masa poprzednich wersji systemów dla Sensacji to udowodniła.
- Sense po chwili gry w Dead Space czy Real Racing 2 się resetuje. Na 1.50 - norma, na 2.08 wielka rzadkość.
- Podczas jazdy samochodem wolałem mieć większy guzik "telefon" - najbardziej mi się podobał ten w Sense 3.5 (znów 2.08 ).