Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Jaki pokrowiec na HTC Evo 3d

    Co kupić pokrowiec czy może zainwestować w lepsze etui? Pokrowiec od htc w hd2 sprawdzał się w moim przypadku wyśmienicie więc skłaniał bym się do czegoś w tym stylu ale może ktoś ma lepszą opcję na zabezpieczenie i wygodne korzystanie z tej słuchawki
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Może poszukaj etui silikonowego od Evo 4G, lub 3D, na Ebay widziałem wzorowane etiu dla sensacji to i dla evo znajdziesz

    Tąpnięte za pomocą mojego HTC Leo

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Jaki pokrowiec na HTC Evo 3d

    Szakus, jedyne co mi się podoba to:
    Skórzane ekskluzywne etui HTC EVO 3D 100% SKÓRA!!! (2192250143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    ...ogólnie ciężko teraz coś znaleźć oryginalnego (a preferuję tylko takie) z ochroną ekranu.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jaki pokrowiec na HTC Evo 3d

    A może takie: PO-S550 - Etui Desire HD/HD7/Incredible/Sensation

    Skoro lubiłeś to od HD2, to to też powinno Ci się spodobać
    Mi po wymianie telefonu na Sensację brakowało właśnie czegoś takiego, po pewnym czasie zainwestowałem w PO-S621 (jak od HD2, tylko dedykowany mojemu telefonowi). Nie skłaniaj się nazwą tego PO-S550, bo do Sensacji to on na pewno nie jest... podobnie jak do Incredible S - mniejszy telefon po prostu lata i wypada z tego etui.

    Raczej odradzam sylikonowe/plastikowe case'y - powiększają i tak duży już telefon... nie ma tego "premium feel" jak się nim bawisz - zupełnie jakbyś miał w rękach jakąś plastikową zabawkę... blee :P

    To co pokazał Maniek wydaje się ładne i trwałe... tyle, że ja takich też nie lubię

    Wsuwka to wsuwka. Wyjmujesz telefon - masz go takim jak go pan chińczyk stworzył. Nic nie dynda, nic nie powiększa, nic nie szpeci...
    HTC PO-S550 ma moja żona do swojego Desire HD. Sprawdza się bardzo dobrze, do wykonania też nie mogę mieć zarzutów... kupiony w Reducie za 69zł.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Jaki pokrowiec na HTC Evo 3d

    Ja do mojego htc dokonałem zakupu pokrowca: GSMCORNER Futerał KRUSELL Vinga czarna HTC Evo 3D (2170619852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony, oczywiście powiększa trochę rozmiar ale o dziwo nie przeszkadza mi to tak jak w wypadku hd2, jest porządnie wykonany
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top