Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: kompas cyfrowy

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    24

    kompas cyfrowy

    Witam mam pytanie czy ktoś umie się tym posługiwać z tego co czytałem w instrukcji to działa jak busola mianowicie albo nie umiem się tym posługiwać albo to nie działa . jeśli wiecie jak to dział to proszę o pomoc . ponieważ u mnie to raczej nie działa a to kreci się ta kropka w kółko albo pokazuje w drygą stronę a wiem że cel jest przede mną. jednym słowem nic z tego nie wychodzi w moim przypadku ale słyszałem ze nokia ma coś takiego i to tam działa jak należy
    moja wersja to wersja 1.0 (prototyp 1920,3231)


  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: kompas cyfrowy

    Skoro piszesz o kropce to masz wersję z ustaleniem miejsca docelowego. W nowym romie pozbawiono kompas tej funkcji. A szkoda.
    Po kliknięciu na ustawienie miejsca docelowego otwiera się google maps na którym wskazujesz miejsce docelowe. Telefon przy pomocy GPS określa kierunek zaznaczonego punktu poprzez google maps, a kompas wskazuje kropką kierunek w którym trzeba się kierować.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    24

    Odp: kompas cyfrowy

    tylko nie wiem czemu ta kropka strasznie mi &quot;skacze&quot; raz na lewej zaraz na prawej tylko nie tam gdzie być powinna

    ps jeśli ktoś ma instalkę tego kompasu 1.0 to bym poprosił o link


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top