Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Jakie gry polecicie?

    W tym temaciku wpisujemy tytuły gier (i cenę o ile jest płatna) gier które najbardziej nas porwały, i czy warto w nie zagrać

    Ja zacznę
    1.NFS Hot Porsuit- Polecę z czystego serca, bardzo fajnie zrobiona wyścigówka.
    2.Fruit Ninja Putt in boots - fajna ciachanka, elementy logiczne i tak mi graj x)
    3.Cut The Rope Experiments- dosyć nowa a już fajna i mocno logiczna gra
    4.Grand Theft Auto III- Polecam chodź na HD2 miernie to chodzi ;/
    5.Pro Evo Soccer 12 - uwielbiam tryb rzutów karnych
    6.NBA JAM!- czasami fajnie popatrzeć na efektowne 'paki'

    Wszystkie z tych gier są w markecie za cenę nieprzekraczającą* 20 złotych (choć** NBA chyba drożej, nvm..) warto w nie pograć


    Co wy polecacie?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Obecnie z grami to bardzo delikatnie, bo czasu nie mam...

    Cut the rope
    Dead space
    Real Racing 2
    World of Goo

    Wszystkie zakupione w Google'owych promocjach
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Ja ze swojej strony mogę polecić:
    - Galaxy on Fire 2 Co prawda niby tylko na Tegrę, ale można zmienić wpisy w build.prop na takie żeby odpaliła
    - Nie tyle gra co program FPSe czyli emulator PSXa I więcej chyba nie muszę mówić

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Ja ostatnio katuje ostro w Sprinkle chociaz powoli brakuje mi cierpliwości oraz w Spidermana 3D który wgrał się z aktualizacją od htc
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  6. #6
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

  7. #7
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Ostatnio zakupiłem c.h.a.o.s - symulator śmigłowca. Tylko jeszcze ze sterowaniem mam problem.
    Virtuous Inquisition

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Okazało się, że po przejściu Cut the rope, przejście Cut the rope: Experiments zajęło mi ok. 2h. Oczywiście pierwsza jak i druga część na 3 gwiazdki... trzeba więc było poszukać jakiegoś innego zabijacza czasu...

    Posiadacze zrootowanych telefonów z chainfire3d z pluginem nvidii chyba powinni móc pobrać:

    Zen Pinball THD, w którym do 7 maja trwa promocja na zakup 3 stołów Marvela (w sumie zakup wszystkich 5 stołów in-game to 15 zł. jeden stół jest gratis).

    Dark Meadow: The Pact - ciekawa gra przygodowa z widokiem FPP z elementami horroru... całkiem przyjemne i przywodzące na myśl wspomnienia starych gier, kiedy ten gatunek był bardzo popularny. Minusem gry są drogie mikro płatności. "Zestaw premium" to 20 złotych... a nie jest on wieczny, bo po pewnym czasie kończą się monety, za które można kupić np. apteczki, czy lepsze uzbrojenie... i tutaj może być pewien problem dla polskich graczy... Póki co lajtowo sobie gram bez kupowania czegokolwiek

    I jeszcze jako bonus, który odkrywam na nowo:
    Need for Speed: Hot Pursuit... czy trzeba coś tutaj pisać? Jak Android Market stał się Google Play to zakupiłem to w promocji 2x. Raz na komputerze (bo Sensacja była nieobsługiwana), raz na DHD żony. Później z DHD żony wyciągnąłem .apk, wgrałem na swój telefon i okazało się... że działa Teraz mój nowy telefon nie ma problemu z kompatybilnością i nie trzeba kombinować. Przyjemnie się gra jeżdżąc po obu stronach barykady.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Ja dodam SimCity Deluxe oraz Plants vs Zombies

  10. #10
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    21
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Jakie gry polecicie?

    Jako, że jestem fanem snookera, a nie ma żadnej porządnej apki do gry w snooka to lubię czasami pograć w https://play.google.com/store/apps/d...lue.pool&hl=pl


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top