Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.11.2010
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC Sensatiom
    Rom
    Android xxxxx
    Powrocilem do ARHD. Lubię zmiany a ten ROM to gwarantuje. Już pobralem najnowszą wersję.

    Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc sensation

    Odp: [ROM] Android Revolution HD? | ICS | High Quality & Performance | 3.32.401.105

    Witam, mam problem z tym romem, zainstalowałem najnowszą wersje z ics Android Revolution HD 6.6.7, lecz nie działa wi-fi poprostu jak chce błaczyć pokazuje bład... nie wiem czy to nie problem z flashowaniem firmware gdyż wgram plik PG58IMG.zip i uruchomię0 bootloadera wykrywa mi tego zipa ale nic wiecej sie nie dzieje, nie ma zadnego pytania o update. Co moge zrobić w takiej sytuacji?

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.11.2010
    Skąd
    Wałbrzych
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC Sensatiom
    Rom
    Android xxxxx

    Odp: [ROM] Android Revolution HD? | ICS | High Quality & Performance | 3.32.401.105

    Cytat Zamieszczone przez szymonas Zobacz posta
    Witam, mam problem z tym romem, zainstalowałem najnowszą wersje z ics Android Revolution HD 6.6.7, lecz nie działa wi-fi poprostu jak chce błaczyć pokazuje bład... nie wiem czy to nie problem z flashowaniem firmware gdyż wgram plik PG58IMG.zip i uruchomię0 bootloadera wykrywa mi tego zipa ale nic wiecej sie nie dzieje, nie ma zadnego pytania o update. Co moge zrobić w takiej sytuacji?
    Ja zainstalowałem i jest ok. A masz odblokowany telefon? Zobacz S-OFF & Root Sensation


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top