Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 178
  1. #121
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    W ramach MIUI i Sense piloty chodzą w pełni

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  2. #122
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    A co ciekawego mozesz polecić? Ostatnia propozycja była jak najbardziej trafiona.

  3. #123
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Teraz mam MyMiui v14 oparte o Androida 2.3.7 który jest stabilny.
    Spolszczenie ze strony miuipolska.pl i kombinujesz sobie motyw

    Wysyłane z mojego HD2 za pomocą Tapatalk 2

  4. #124
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam

    ponieważ ukazuje się coraz więcej rom-ów Ice Cream Sandwich do hd2, mam pytanie czy jest coś godnego polecenia?

    moje preferencje co do softu nie zmieniły sie:
    "słuchawki" najczęściej używam do (oczywiście rozmów) robienie zdjęć ( naprawdę jestem zadowolony z jakości zdjęć pod systemem WP6.5) korzystam z internetu (przeglądanie stron, mail), nie używam do grania (chyba że w angrybirds).

    czego oczekuję od androida ( w kolejności):
    - stabilności systemu
    - jakość zdjęć oraz nagrań (najlepiej HD)
    - przeglądanie stron internetowych, poczta
    - oczywiście android market
    - nawigacja gps

    kilka miesięcy temu instalowałem rom [16 MAY 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2 RC2 v3.8.3[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers, jednak mam z nim problemy takie jak, przy przeglądaniu stron www potrafi się powiesić (pomaga wyłącznie wyjęcie baterii), przy nagrywaniu filmów dłużysz niż 30sec ma problemy z zapisem pliku i wiesza się, potrafi sam się zrestartować itp.

    z netu korzystam przeważnie przez hsdpa lub 3g, w domu wifi

    słuchawka to htc hd2 ( ta z mniejszą ilością rom-u 512MB) + 16Gb SDHC 4

    ps jak zrobić backup (przenieść kontakty, maile, sms, ustawienie itd) po zmianie softu?

    jeśli nie ics to może jakiś 2.3.x tylko bardziej stabilny

    z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam
    Krzysiek

  5. #125
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Cytat Zamieszczone przez krzysiek Zobacz posta
    witam
    czego oczekuję od androida ( w kolejności):
    - stabilności systemu
    - jakość zdjęć oraz nagrań (najlepiej HD)
    - przeglądanie stron internetowych, poczta
    - oczywiście android market
    - nawigacja gps

    Krzysiek
    W sumie jak wyżej polecam MIUI w dystrybucji 2.3.7- przerobione fajnie i odpicowane MIUI jest dostępne pod adresem
    Kod:
    http://www.mediafire.com/?6w41jr205fja7ll
    A spolszczenie znajdziemy na blogu:
    Kod:
    MiuiPolska.pl
    Mam go i polecam go za jego możliwości edycji oraz płynność, stabilność i status Final- czego nawet Cyan 7 nie ma
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek Zobacz posta
    ps jak zrobić backup (przenieść kontakty, maile, sms, ustawienie itd) po zmianie softu?Krzysiek
    Kontakty, Maile i niektóre ustawienia są podpinane do chmury Google więc mamy je zapisane w koncie Gmail- o ile masz synchronizację danych to po zalogowaniu się na nowym romie czy telefonie to wszystko wróci.
    Co do SMS- polecam poszperać w Markecie.

  6. #126
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam, mam aktualnie androida 4.0.4 wersja jądra CM9.0.0-RC1-leo, taki miałem jak go kupiłem, jestem ciekawy czy przy wgraniu innego systemu podczas nawigacji tel może się mniej nagrzewac? mój niby dochodzi do 42 44 stopni ale 2 razy się zdarzyło ze zrobił się restart, a raz nawet nagrzał do ponad 50 jednak wtedy nic mu sie nie stało, jestem raczej przekonany ze restart wynikał z faktu systemu a nie uszkodzenia podzespołów ( w koncu rozgrzewał się do ponad 50 i stał na słoncu i nic mu nie bylo a 2 razy sie zdazyło ze nawet nie uzywałem navigacji tylko lezał w spoczynku i miał ok 36 stopni. Czy cos możecie polecic?

  7. #127
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Nagrzewanie a system nie ma wiele wspólnego, to po prostu brak chłodzenia
    Jak nawigujesz możesz zmiejszyc taktowanie procesora i powinien się nie rozgrzewać aż tak

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  8. #128
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam
    @KurczaQ dzięki za informację, przygotowuję sie do instalacji MIUI (zassałem MIUI z linku który podałeś oraz spolszczenie ze stronki miuipolska.pl MIUIPolska_hd2_2.8.24_update-pl.zip, zrobiłem BackUp przez Clockworkmod Recovery, przeglądam instrukcje instalacji i niestety mam kilka pytań:
    1) jak sprawdzić wielkość partycji systemowej? (bo nie pamiętam jaką robiłem instalując androida o którym pisałem kilka postów wyżej)
    2) zalecane jest Clockworkmod Recovery wersji 3.2.0.0 ja mam wersje 4.0.0.0 czy przeinstalować na starsza?
    3) czy po instalacji MIUI będę mógł przywrócić "ustawienia" które zrobiłem za pomocą BackUp Clockworkmod Recovery?
    4) może głupie pytanie: czy cLK to Clockworkmod Recovery?

    dzieki za pomoc
    pozdrawiam
    krzysiek

  9. #129
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Partycje zrób na nowo po Task29, co do polonizacji nie działa na wersji 2.9.X MIUI v4, musimy poczekać aż ruszy się Acid...

    Co do CLk a CWM
    CLk - bootloader, coś w stylu gruba, umożliwia uruchomienie systemu Android.
    CWM - recovery do obsługi, instalacji i backupu oraz partycjonowania karty pamięci.

    Ustawień z romu starszego niż 4.1.1 nie przywrócisz

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  10. #130
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam

    ok, teraz już na poważnie zabieram się za "zmianę systemu". ładuję baterię zgrywam kartę i czytam instrukcję http://htcclub.pl/55-android-nand-q/...-androida.html i jak rozumiem zaczynam od punktu 4?. W punkcie 5 postępuje z instrukcją CLK?. jaką wybrać partycję systemową według instrukcji Krok po kroku: HTC HD2 | MIUI Polska partycja powinna mieć nie mniej 250mb, może ustawić większą ale jaką najlepiej? i jaką wielkość pamięci cache 5mb czy 44mb?

    KurczaQ poleciłeś rom MIUI w dystrybucji 2.3.7 jednak z tego co pisałeś nie ma do niego polonizacji. Na stronie MIUIpolska w dziale download jest do ściągnięcia: Android: 4.1.1 / MIUI: 2.8.24 + spolszczenie, czy się różnią te romy? nie ukrywam że jezyk polski w moim przypadku byłby mile widziany.

    ps. z tego co czytam w tym romie nie muszę robić partycji na karcie SD cały rom siedzi w NAND? a aplikację będę mógł instalować na karcie pamięci jeżeli tam będzie partycja fat32? (przynajmiej będzie widoczna jak przełoże kartę do czytnika w kompie, katę z dodatkową partycją pod androida nie widzi czytnik w kompie a kopiowanie z hd2 przez kabel usb jest dosyc powolne mimo zainstalowanego sdboot(czegoś tam)

    jeszcze raz dziękuję za pomoc
    pozdrawiam
    krzysiek


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top