Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 178
  1. #11
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Najlepszy Rom

    Przycinanie będzie w każdym ROMie, chyba, że:
    -Wyłączysz/wymrozisz wszystkie programy w jakimś Titanium
    -Zmienisz przeglądarkę na obsługującą więcej pamięci podręcznej (polecam Dolphin Browser, nawet z możliwością zapisu pamięci podręcznej na karcie SD)
    -Wyłączysz obrazki na stronie na której oglądasz

    Czasami wystarczy tylko wyłączyć obrazki, czasami trzeba zrobić te wszystkie rzeczy... Ale to już głównie zależy od playera np. Megavideo i od jakości filmu.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Nie trzeba wcale tak drastyczcie, ja aby testowo to skasować ustawiałem w ram manager hard multitasking oraz procek na 1400mhz odermand, dolphin beta i browse faster i świat jest piękny

    Wysłane z mojego gołębia pocztowego

  3. #13
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Najlepszy Rom

    Moim zdaniem raczej OC procesora i ustawianie multitaskingu jest bardziej drastyczne I żre dużo więcej baterii.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #14
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Najlepszy Rom

    Kernel najlepiej zostawić ten co jest. Możesz co prawda samemu wgrać nowszą wersję: [13.Mar.12][Beta][Kernel] marc1706's 2.6.35.14 Sense Kernel [v0.2.0] - xda-developers jednak mogą być problemy.
    A jeśli chodzi o filmy z YT, to nie wiem czemu ale tylko na tym ROMie dobrze mi działają na Operze Mobile. Na ROMach opartych na CM7 cały czas się przycinają, zawieszają i w ogóle są cyrki różne. Co ciekawe problem ten dotyczy tylko YT, filmy z innych stron działają bez problemu...

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez MatrixSTR Zobacz posta
    Kernel najlepiej zostawić ten co jest. Możesz co prawda samemu wgrać nowszą wersję: [13.Mar.12][Beta][Kernel] marc1706's 2.6.35.14 Sense Kernel [v0.2.0] - xda-developers jednak mogą być problemy.
    A jeśli chodzi o filmy z YT, to nie wiem czemu ale tylko na tym ROMie dobrze mi działają na Operze Mobile. Na ROMach opartych na CM7 cały czas się przycinają, zawieszają i w ogóle są cyrki różne. Co ciekawe problem ten dotyczy tylko YT, filmy z innych stron działają bez problemu...
    Teraz to twój jest jakiś dziwny :P

    Ten kernel co jest jest dobry, aktualka i masz cudowny ROM, ja chyba zostanę przy cyanogenmod

    Wysłane z mojego gołębia pocztowego

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Najlepszy Rom

    Wgrałem Team Blue Droid v3.7 i muszę przyznać, jest to najszybszy i najbardziej stabilny rom z sense na HD2!, przebija nawet Bravowego GB (Bo o Gingerbread mowa),wgrywajcie i działajcie o ile chcecie ;P

  7. #17
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Najlepszy Rom

    Też go wgrałem i sądzę że zrobiłeś mały błąd w opisie, bo powinno być
    jest to najszybszy i najbardziej stabilny rom z sense 3.5 na HD2!
    do szybkości działania GBLeo niestety trochę mu brakuje, do tego ma jakiś dziwny skrypt na czyszczenie pamięci przez co cały czas zamyka mi przeglądarkę... Nawet jak ustawiłem w ROM Toolbox na własne ustawienia to system tak jakby tego nie widział. Do tego dość szybko rozładowuje baterię.
    Polecam go tylko wielbicielom Sense 3.5

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Włączasz w tbd settings zabijanie ma domyslny, potem w toolbox i chodzi co do baterii zależy od kernelu :P, po kilku godzinach nieźle się rozpędził

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  9. #19
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Mam go dwa dni, sense ani razu mi samo się nie resetowało, chodzi dość płynnie, powylaczałem aplikacje startujące przy włączeniu telefonu których nie używam, wyrwałem z romiku zbędne mi aplikacje i chodzi to fajnie polecam do codziennego użytku.
    Na plus jeszcze bateria która trzyma dość długo, adekwatne do romów sense 2.1

    Tapnięte z HTC Evolution HD2

  10. #20
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Najlepszy Rom

    Najnowszy ROM z Sense 3.5 od mojego ulubionego developera [16 Apr 2012] Android GBLeo Sense 3.5 Limited Edition [marc desire kernel] - xda-developers Powiem wprost, jeśli chodzi o szybkość działania interfejsu to zostawił inne ROMy daleko w tyle. Na chwilę obecną jest to chyba jedyny ROM z Sense 3.5 z wsparciem sprzętowym dla UI, a to oznacza że wszystkie animacje działają bez żadnych przycinek


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top