Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 178
  1. #71
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    Odp: Najwydajniejszy Rom na Leona

    Cytat Zamieszczone przez ChickenPie Zobacz posta
    Klikasz na wersję bootloadera, masz clk to clk i pobierasz zip

    Tapnięte z mojego Tabletowego HD2

    Jeszcze nic nie mam ^^ dopiero skompletowałem wszystkie pliki pobrałem MAGLDR i CLK, dlaczego z MAGLDR zajmuje 100mb a CLK 20mb ? mam instalować tylko z MAGLDR czy oba ?

  2. #72
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Możliwe że Magldr to rom a clk to kernel, możliwe też że źle ci pobrało :-)

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  3. #73
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    Odp: Najwydajniejszy Rom na Leona

    Pobrałem z innego mirrora i clk teraz zajmuje tyle samo co magldr czyli 95.7mb , teraz pytanie któro mam instalować ? magldr czy clk ? czy to obojętne ?

  4. #74
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Najwydajniejszy Rom na Leona

    To zależy jaki masz bootloader :P

  5. #75
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    Odp: Najwydajniejszy Rom na Leona

    okej chyba już załapałem w zależności czy zainstaluje MAGLDR albo CLK to pod niego muszę pobrać rom

  6. #76
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Cytat Zamieszczone przez brolypl Zobacz posta
    okej chyba już załapałem w zależności czy zainstaluje MAGLDR albo CLK to pod niego muszę pobrać rom
    Właśnie tak ;P

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  7. #77
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    13.01.2012
    Posty
    15
    Słuchawka
    HTC HD2
    Radio
    2.15

    Odp: Najwydajniejszy Rom na Leona

    Zainstalowałem ten rom na Leona [16 MAY 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2 RC2 v3.8.3[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers mam pytanie czy wam też przymula jak wchodzicie w aplikacje ? Czy ten rom [14May2012][MAGLDR/CLK] Android GBLeoR6.1 |SMOOTHEST ROM|2.3.3SENSE2.1[GBLeoKernel] - xda-developers nie będzie szybszy ? Strasznie szybko baterie mi wcina albo przesadzam ale tel naładowałem o 12 a o 15 już poleciało 20% a nie korzystałem z WIFI czy Przesyłu danych z sieci.

    A i jeszcze pytanie jeżeli chciałbym zmienić rom na inny to wystarczy że wrzucę go na kartę i odpalę w cwm, czy muszę wszystko od nowa robić ?

  8. #78
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Jakiego androida wybrać do...?

    witam

    przeglądam forum i przymierzam się do przejścia z WP6.5 na Andka, przygotowałem się do migracji kontaktów, przygotowanie HD2 (pościągałem potrzebne programy i instrukcje) jednak nie wiem na jakiego androida się zdecydować ( jest tego mnóstwo chociażby na HTC HD2 Android Roms wychodzi kilka softów dziennie).

    "słuchawki" najczęściej używam do (oczywiście rozmów) robienie zdjęć ( naprawdę jestem zadowolony z jakości zdjęć pod systemem WP6.5) korzystam z internetu (przeglądanie stron, mail), nie używam do grania (chyba że w angrybirds).

    czego oczekuję od androida ( w kolejności):
    - stabilności systemu
    - jakość zdjęć oraz nagrań (czy jakiś soft umożliwia nagrywanie filmów w hd?)
    - przeglądanie stron internetowych ( w WM6.5 mam problem z rożnego rodzaju wtyczkami, nie wszystkie strony się otwierają - flash itp, brakuje pluginów)
    - oczywiście android market (na androida jest dostępnych dużo aplikacji którymi jestem zainteresowany)
    - nawigacji gps (automapa, w WP6.5 jest fajna opcja agps pamiętajaca przez 7 dni pozycje satelitów pozwalająca szybko złapać sygnał gps, czy w androidzie jest taka opcja?)
    - odtwarzanie filmów
    - przeglądanie dokumentów ( pdf, word)
    a i najważniejsze - budzik jakoś trzeba do pracy wstawać

    z netu korzystam przeważnie przez hsdpa lub 3g rzadko przez wifi, często używam również zestawu słuchawkowego bluetooth, oraz połączenia z PC przez bluetooth

    słuchawka to htc hd2 ( ta z mniejszą ilością rom-u 512MB) + 16Gb SDHC 4.

    są różne wersje adroida (2.3 , 4.0 itp), oprócz tego jeszcze "sence" też różne wersje i co tu wybrać?, decydować się na sence czy nie?

    proszę o pomoc w wyborze najlepszego (według moich potrzeb) softu.

    pozdrawiam

  9. #79
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Jakiego androida wybrać do...?

    @krzysiek: Sądzę że ten ROM spełni Twoje oczekiwania [16 MAY 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2 RC2 v3.8.3[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers


    Cytat Zamieszczone przez brolypl Zobacz posta
    Zainstalowałem ten rom na Leona Typhoon mam pytanie czy wam też przymula jak wchodzicie w aplikacje ? Czy ten rom GBLeo nie będzie szybszy ?

    A i jeszcze pytanie jeżeli chciałbym zmienić rom na inny to wystarczy że wrzucę go na kartę i odpalę w cwm, czy muszę wszystko od nowa robić ?
    GBLeo posiada Sense, więc będzie wolniejszy od ROMów opartych na CM7. Gdy chcesz wgrać nowy wystarczy wrzucić na kartę zrobić Wipe i wgrać. Z tym że niektóre ROMy wymagają odpowiedniego ustawienia partycji.
    Ostatnio edytowane przez MatrixSTR ; 29.05.12 o 12:06

  10. #80
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    siedzę w domu
    Posty
    18
    Słuchawka
    HTC Sensation,HD2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Witam mam problem z CoreDroid-em mianowicie instaluje się wszystko i działa ok ale jak wyłączę tel. to potem nie mogę go uruchomić ponownie staje na logo HTC.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top