Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 178

Mieszany widok

  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam

    ponieważ ukazuje się coraz więcej rom-ów Ice Cream Sandwich do hd2, mam pytanie czy jest coś godnego polecenia?

    moje preferencje co do softu nie zmieniły sie:
    "słuchawki" najczęściej używam do (oczywiście rozmów) robienie zdjęć ( naprawdę jestem zadowolony z jakości zdjęć pod systemem WP6.5) korzystam z internetu (przeglądanie stron, mail), nie używam do grania (chyba że w angrybirds).

    czego oczekuję od androida ( w kolejności):
    - stabilności systemu
    - jakość zdjęć oraz nagrań (najlepiej HD)
    - przeglądanie stron internetowych, poczta
    - oczywiście android market
    - nawigacja gps

    kilka miesięcy temu instalowałem rom [16 MAY 2012][MAGLDR/cLK]TyphooN CyanogenMod 7.2 RC2 v3.8.3[2.3.7][A2SD+][tytung r14] - xda-developers, jednak mam z nim problemy takie jak, przy przeglądaniu stron www potrafi się powiesić (pomaga wyłącznie wyjęcie baterii), przy nagrywaniu filmów dłużysz niż 30sec ma problemy z zapisem pliku i wiesza się, potrafi sam się zrestartować itp.

    z netu korzystam przeważnie przez hsdpa lub 3g, w domu wifi

    słuchawka to htc hd2 ( ta z mniejszą ilością rom-u 512MB) + 16Gb SDHC 4

    ps jak zrobić backup (przenieść kontakty, maile, sms, ustawienie itd) po zmianie softu?

    jeśli nie ics to może jakiś 2.3.x tylko bardziej stabilny

    z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam
    Krzysiek

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Cytat Zamieszczone przez krzysiek Zobacz posta
    witam
    czego oczekuję od androida ( w kolejności):
    - stabilności systemu
    - jakość zdjęć oraz nagrań (najlepiej HD)
    - przeglądanie stron internetowych, poczta
    - oczywiście android market
    - nawigacja gps

    Krzysiek
    W sumie jak wyżej polecam MIUI w dystrybucji 2.3.7- przerobione fajnie i odpicowane MIUI jest dostępne pod adresem
    Kod:
    http://www.mediafire.com/?6w41jr205fja7ll
    A spolszczenie znajdziemy na blogu:
    Kod:
    MiuiPolska.pl
    Mam go i polecam go za jego możliwości edycji oraz płynność, stabilność i status Final- czego nawet Cyan 7 nie ma
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek Zobacz posta
    ps jak zrobić backup (przenieść kontakty, maile, sms, ustawienie itd) po zmianie softu?Krzysiek
    Kontakty, Maile i niektóre ustawienia są podpinane do chmury Google więc mamy je zapisane w koncie Gmail- o ile masz synchronizację danych to po zalogowaniu się na nowym romie czy telefonie to wszystko wróci.
    Co do SMS- polecam poszperać w Markecie.

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    witam, mam aktualnie androida 4.0.4 wersja jądra CM9.0.0-RC1-leo, taki miałem jak go kupiłem, jestem ciekawy czy przy wgraniu innego systemu podczas nawigacji tel może się mniej nagrzewac? mój niby dochodzi do 42 44 stopni ale 2 razy się zdarzyło ze zrobił się restart, a raz nawet nagrzał do ponad 50 jednak wtedy nic mu sie nie stało, jestem raczej przekonany ze restart wynikał z faktu systemu a nie uszkodzenia podzespołów ( w koncu rozgrzewał się do ponad 50 i stał na słoncu i nic mu nie bylo a 2 razy sie zdazyło ze nawet nie uzywałem navigacji tylko lezał w spoczynku i miał ok 36 stopni. Czy cos możecie polecic?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top