Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 178 z 178
  1. #171
    Junior Member
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    4
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Jakiego androida wgrac do HD2 zeby wszystkie funkcje działały zeby chodził stabilnie i płynnie

  2. #172
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Polecam MIUI GB. Ja używam tego i wszystko ładnie działa.

  3. #173
    Junior Member
    Dołączył
    05.08.2013
    Posty
    2
    Słuchawka
    desire Z

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Witam wszystkich.
    Mam taki mały problem odnośnie zrootowania telefonu HTC desire Z oraz wgrania softa MIUI, a mianowicie:

    Postępuje wedle instrukcji zamieszczonych w internecie, wszystko przebiega pomyslnie, root wydaje sie zdjety, i przystepuje do wgrywania pliku PC10IMG.zip , całość kopiuje sie bezproblemowo. Po reboocie i wejsciu do bootloadera , telefon tak jakby nie widizał tego pliku.. No Imege itp... plik jest wpisany dobrze, takze kopiowałem go bezpośrednio komputera.
    Przed zrobieniem roota nie sprawdziłęm numeru INFOCID , sprawdzając go wczoraj wyskoczyła mi adnotacja że CID is superCID 11111111 , nie wiem co to znaczy i nie wiem czy przed robieniem roota infocid mialby inną wartość , taką jak chociażby te podawane na forach... nie wiem czy musze zrobic goldCarda czy może wadliwa jest pamieć eMMc. Dodam jeszcze ze telefon mam nie cały miesiąc a na Androidzie 2.3.3 który w nim jest , mulą sie smsy ( odbiorca otrzymywał je czasem nawet po 6 godzinach ), lipa z zasiegiem sieci jaki i WiFI, dlatego postanawiam wgrac cos innego

    Prosze o pomoc
    Pozdrawiam

  4. #174
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    tak najprościej a może *.zip trzeba najpierw rozpakować ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #175
    Junior Member
    Dołączył
    05.08.2013
    Posty
    2
    Słuchawka
    desire Z

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    nigdzie nie jest napisane ze ZIP trzeba rozpakowac w żadnym poradniku tylko zeby wklepac go w formie ZIP

  6. #176
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Oczywiście że się nie rozpakowuje. Kasier żartował

  7. #177
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Nie żartował ;p tylko się nie zna a tylko na taki pomysł wpadł

    I ty jesteś wyżej ode mnie // KurczaQ
    Ostatnio edytowane przez KurczaQ ; 06.08.13 o 20:01 Powód: KurczaQ
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #178
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Nie wiesz jak ROM wgrać? Spytaj tutaj.

    Cytat Zamieszczone przez TomLBK Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Mam taki mały problem odnośnie zrootowania telefonu HTC desire Z oraz wgrania softa MIUI, a mianowicie:

    Postępuje wedle instrukcji zamieszczonych w internecie, wszystko przebiega pomyslnie, root wydaje sie zdjety, i przystepuje do wgrywania pliku PC10IMG.zip , całość kopiuje sie bezproblemowo. Po reboocie i wejsciu do bootloadera , telefon tak jakby nie widizał tego pliku.. No Imege itp... plik jest wpisany dobrze, takze kopiowałem go bezpośrednio komputera.
    Przed zrobieniem roota nie sprawdziłęm numeru INFOCID , sprawdzając go wczoraj wyskoczyła mi adnotacja że CID is superCID 11111111 , nie wiem co to znaczy i nie wiem czy przed robieniem roota infocid mialby inną wartość , taką jak chociażby te podawane na forach... nie wiem czy musze zrobic goldCarda czy może wadliwa jest pamieć eMMc. Dodam jeszcze ze telefon mam nie cały miesiąc a na Androidzie 2.3.3 który w nim jest , mulą sie smsy ( odbiorca otrzymywał je czasem nawet po 6 godzinach ), lipa z zasiegiem sieci jaki i WiFI, dlatego postanawiam wgrac cos innego

    Prosze o pomoc
    Pozdrawiam
    1. Wgraj CWM (Recovery Mod).
    2. Wejdź do niego, wgraj paczkę z SuperUserem (ROOT), lub z ROMem, również .zip.
    3. Odpal ROM, masz ROOTa .


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top