Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Order & Chaos HD

    Witam

    Jako że uwielbiam wszelkiego rodzaju gry rpg zastanawiam się nad tą pozycją Order & Chaos, może ktoś z was ma tą grę lub miał okazje zagrać i może się w jej temacie wypowiedzieć, czy warto kupić i grać, wkońcu co 3 miesiące trzeba subskrypcje odnawiać więc trzeba się najpierw zastanowić przed kupnem ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Order & Chaos

    Ja mam

    Wkręcająca. Sporo questów... choć większość taka, że masz wrażenie potwornej straty czasu - samochody w tej grze by się przydały... ale mimo wszystko jest fajnie

    Grafika - jak na telefon - poprawna. Po ostatniej aktualizacji wyświetlanie wszystkiego wróciło do normy (przez pewien czas każda tekstura w grze była rozciągnięta i z kółek robiły się jajka).

    Ludzie... hmm.. no nie ma ich tak wielu, jak w takich prawdziwych grach MMORPG... ale na brak ludzi do pogadania też ciężko narzekać. Umiarkowanie, bez rewelacji, bez katastrofy.

    Są gildie, areny PVP, looting, crafting... w zasadzie wszytko, czego można się spodziewać po takiej grze - Gameloft jest znany z kopiowania sprawdzonych rozwiązań.

    Lagi. Bywają straszne lagi. Czasami aż człowiekowi odechciewa się gry.
    Spora część osób dotknięta jest tez innym bugiem - brakiem możliwości gry po 3G. Kiedy była, nagle części osób zniknęła - jedni mogą, inni nie... nawet posiadając takie same telefony z tym samym softem nie można być pewnym, czy zagra się po sieci komórkowej - a to dziwne.

    Mikropłatności - jak w grze wymagającej płacenia płacisz jeszcze więcej, to masz jeszcze lepsze rzeczy i dodatkowe możliwości...

    Abonament - nie ufaj cenom widocznym w zakładce umożliwiającej przedłużenie subskrypcji. Aż pisałem reklamację do GL (w odpowiedzi powiedzieli mi, że nie mogą mi pomóc, jak chcę, to mogą dać mi za darmo nową grę). O co chodzi? Za 6-miesięcznego suba widzisz cenę 7,38 ZŁ. Z konta schodzą 3 Euro. W zależności od aktualnego kursu - różnica może być nawet dwukrotna... Kolejne update'y nie poprawiają tego buga - widać się opłaca
    Tak czy inaczej 13 złotych to niedużo... ale chodzi też o pewne zasady.

    Gra często ma promocje w Google Play (dawny Android Market). Można ją wtedy wyłapać za 0.10$ / 0.99$.

    Mniej więcej miesiąc po przedłużeniu subskrypcji na kolejne pół roku (4 miesiące od zakupu gry) poczułem się wypalony i tak teraz już 3 miesiące płatnego suba mi przeleciały, a ja nawet nie mam tego na słuchawce Ale wiem, że są maniacy którzy grają w to naprawdę dużo i się nie nudzą
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Order & Chaos

    Aha no to wielkie dzięki za ocenę, teraz w gameloft promocja za 11 zł kupujesz grę + 1 gratis, w ten sposób nabyłem Dungeon Hunter 2 i Eternal Legacy (było warto) i właśnie zastanawiałem się też nad tym tytułem, tylko obawiam się że szybko odstawie tą grę ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Order & Chaos

    3 miesiące za darmo... jak się znudzi, to nie przedłużysz i już

    "Promocja" 1+1 gratis trwa na stronie Gameloftu na tyle długo, że można to traktować jako regularną ofertę, a nie jakiś megasuper bonus

    Kasier, idą święta, w AM na święta zawsze pojawiały się promocje... a jak pojawiają się promocje, to bardzo często jedną z nich jest tańszy O&CO
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D
    No to poczekam chwile, nigdzie mi się nie śpieszy, a przyznam się że o tej promocji nie wiedziałem bo wcześniej z nie kupowałem ;p

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez kasier ; 02.04.12 o 17:53
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top