Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.01.2012
    Posty
    12
    Słuchawka
    HD2

    Ekran i dotyk HTC HD2

    Czy wejście LCD od dotyku lutowanego różni się od wejścia LCD dotyku wpinanego?
    Pozdr.

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Ekran i dotyk HTC HD2

    Może odpowiedź Cię nie satysfakcjować, ale to zależy od konstruktora płytki, na której jest oparte dane urządzenie, chyba, że jest to zachowane w jakichś standardach

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.01.2012
    Posty
    12
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Ekran i dotyk HTC HD2

    Mam teraz LCD i Dotyk lutowany. Jak kupię LCD z dotykiem wpinanym i je zamontuje to telefon będzie normalnie działał?

  5. #5
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Ekran i dotyk HTC HD2

    Powiem wprost, nie da się tego zrobić. Po pierwsze taśmy mają inną szerokość więc tak po prostu tego nie przylutujesz, by trzeba było ścieżki robić i w ogóle. Tutaj potrzebny jest dobry sprzęt i spore doświadczenie. Po drugie nie wiadomo czy kolejność ścieżek jest taka sama dla wpinanego i lutowanego.
    Możliwe że jakiś spec by dał radę to zrobić, ale koszt takiej zabawy mógłby przekroczyć nawet cenę całego wyświetlacza. Możesz poszukać lutowanego digitizera, chociaż nawet wtedy połączenie tego nie należało by do najłatwiejszych, więc lepiej kupić cały wyświetlacz, a obecny sprzedać. Być może komuś się właśnie taki przyda.

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.01.2012
    Posty
    12
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Ekran i dotyk HTC HD2

    1.LCD+dotyk lutowany
    2.LCD+dotyk wpinany
    Mam jak już pisałem wcześniej lcd z dotykiem lutowanym. Dotyk mi się zbił. Chcę kupić całość(dotyk z lcd) i zastanawia mnie czy robi różnicę jak kupię zestaw LCD z dotykiem wpinanym czy LCD z lutowanym (jako całość) i głównie chodzi o to czy tasiemka LCD ma takie samo wejście do płyty głównej jak wpinany i lutowany. Nie chodzi mi on lutowanie dotyku do lcd wpinanego. Tylko o to czy mają takie same wejścia i czy po zakupię zestawu 2 będzie on normalnie działał jak miałem wcześniej 1.

    ---------- Dodano 15:02 ----------

    Sprawdziłem mam tyle szczęścia, że posiadam 2 hd2
    Działa. Niema różnicy czy kupimy zestaw 1 czy 2 i tak będzie działać.
    Pozdrawiam.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top