Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Na poważnie: gracie w gry?

    Mam na sensacji kilka gier: mc3 chaos&order templerun angry birds flick golf flick soccer fruit slice

    i zauważyłem że nie gram w nie dłużej niż 5 minut. Tych od gameloftu w ogóle dawno nie odpalalem.

    A wy gracie w gry?

    Ps.
    Pytanie poza konkursem:
    Do czego najczęściej używacie smartfona i jaka jest najczęściej używana przez was aplikacja?

    Ja przyznaje z ręką na sercu że najczęściej to przeglądam internet i używam tapatalk.
    Ostatnio edytowane przez Soren ; 12.04.12 o 02:42
    Virtuous Inquisition

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Na poważnie: gracie w gry?

    Co do gier, mam 2,3 gry tzn:
    Canabalt HD - grywam gdy na kogoś czego, prosta ale fajna gierka do 10 minut gram maximum
    Fruit Ninja -w to katujemy na lekcjach jak ktoś jeszcze chce, mamy w klasie 5 Andków i robimy konkursy

    Ja głównie używam telefonu do przeglądania Neta oraz odtwarzania muzyki
    1.Tapatalk
    2.GG
    3.Facebook
    4.Sense Music Player :P

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Na poważnie: gracie w gry?

    Grałem w sprinkle dopóki nie pojawiło się Angry Birds in Space , teraz czasem pykne w Spidermana 3D
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #4
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Na poważnie: gracie w gry?

    Czasem gdy leżę w łóżku i nie mogę usnąć to sobie w coś zagram, a tak w ciągu dnia to tylko internet i muzyka

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Na poważnie: gracie w gry?

    A ja z racji nieposiadania roota głównie grywam w gry, których stan się zapisuje pomiędzy ROMami/HRami. A są to:
    Cut the rope - w tej chwili kończę 7 pudełko, do tej pory nie było jeszcze planszy, której nie zakończyłbym zbierając trzy gwiazdki... fajna zabawa, można z gry wyciągnąć całą przyjemność i frajdę (bo nie skończywszy 7 pudła mam już dostęp do 8, 9 i 10). Jak będzie 100% wszystkiego to pewnie zakupię Experiments... choć mam pewne wątpliwości, bo czytałem, że jest ona bardziej zręcznościowa niż jedynka i jest w niej mniej kombinatorki... a właśnie to mi się podoba najbardziej w tej grze :P
    Real Racing 2 - jakoś podobają mi się te wyścigi :P Spędziłem nad nimi sporo czasu... później tego czasu zabrakło... ale kariera czeka na dokończenie :P

    Co do Angry Birds... jedynka bardzo mnie wkręciła... później trochę pograłem w Rio... ale tak jakoś mam przesyt tych pierzastych stworków

    Czasami casualowo zagram sobie np. w Osmos albo World of Goo (choć po ostatnim reflashu nie patrzyłem, czy w tym drugim zachował mi się stan gier...)

    Ciągle czekam na czas na grę, którą kupiłem jako pierwszą w AM - Samurai II: Vengeance :-)
    Innych gier na koncie mam masę (jak to ofiara promocji), z bardziej znanych:
    - oba Need for speedy,
    - Dead Space,
    - Shadowgun,
    - Spirit HD (ciekawy casual, podobny do bardzo starej gry gdzie kropką wycinało się fragment zielonej planszy uciekając przed innymi kropkami... zapomniałem nazwy z dzieciństwa ),
    - Majesty (bo ponoć dobre i warto, nie sprawdzałem),
    - 9mm,
    - O&CO (abonament ważny jeszcze kilka miesięcy, a ja kompletnie w to już nie gram ),
    - Anomaly Warzone Earth HD (fantastyczna gra polskiego studia!),
    - Sentinel 3: Homeworld (bardzo ciekawy tower defense),
    - Can Knockdown 2 (też fajny casual polskiego studia... niestety mała ilość plansz w tej grze jest szczególnie odczuwalna),
    - Doodle jump (ależ to pochłania czas), Fruit ninja (tekstury na Sensacji spowodowały szybkie wywalenie tej aplikacji),
    - Modern Combat 3 (telefon kompletnie nie nadaje się do FPS i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej),
    - Minecraft (też mnie nie wciągnęło),
    - SimCity (czeka na swoją kolej),
    - Where's My Water (byłoby świetne, gdyby nie czas wczytywania plansz... tak prosta gra o tak zwalonej optymalizacji... aż nie chce mi się tracić czasu),
    - i wiele, wiele innych typu Tetris, Space physics, They need to be fed itd... a jak zrobią kolejne promocje, to pewnie będzie jeszcze więcej... leżących odłogiem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top