Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 122
  1. #91
    Junior Member
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    W takim razie spróbuję wgrać nowy ROM. Lecz sądziłem iż ten powinien działać, ponieważ korzystałem z niego.
    A usunąłem tylko dlatego że podczas pierwszego wgrywania stworzyłem chyba źle partycję bo miałem jedynie 8MB pamięci na telefonie.

    ---------- Dodano 06.08.12 01:55 ----------

    Z góry przepraszam za dublowanie postów ale chciałbym podziękować Nie wiem czemu poprzedni nie chciała działać. Sciągnąłem Gingerbreada i wszystko śmiga jak powinno.

  2. #92
    Junior Member
    Dołączył
    24.10.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Witam.
    Jestem nowym użytkownikiem forum więc proszę o dużą wyrozumiałość. Zakupiłem jakiś czas temu HD2 z Androidem(SD), ale ktoś spaprał robotę... Np. nie mam blokady klawiatury, nie mogę nagrywać filmów, czasami słabo mnie słychać, często wywala błąd aplikacji itd. Co mam zrobić? W jakiej kolejności i co będzie najlepsze ? Proszę Was koledzy o bezinteresowną pomoc.

  3. #93
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Wejdź na XDA, wyszukaj HD2, później Android SD Develop., ściągnij jakiś, wgraj na kartę, włączaj jak każdy inny ;p
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #94
    Junior Member
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    htc hd 2

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Witam! wgrywalem ta metoda tu opisaną wgrałem room Version 10 Final FIXED 19.10.2012
    Evo 4.0.4 i radio 2.15.50.14 i wszystko sie wgralo tel dziala ale nei dziala wifi tzn wykrywa siec ale tweirdzi ze za slaby syganal i ze jest siec poza zasiegiem a to niemozliwe poprostu nie wiem co to za cholera

  5. #95
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    W ustawieniach wifi odznacz używanie tylko dobrej jakości sieci

    Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

  6. #96
    Junior Member
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    htc hd 2

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    witam ! wgrywam juz 4 soft radio mam 2.15.50.14 jeden z softów to EvoHd2v10final-fixedx i wifi nie dziala wszystko inne ok co to moze byc? Dzieki za pomoc

    ---------- Dodano 14:06 ----------

    odzanaczone to chyba nie to


    Cytat Zamieszczone przez KurczaQ Zobacz posta
    W ustawieniach wifi odznacz używanie tylko dobrej jakości sieci

    Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

  7. #97
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Możliwe iż jest to wada hardware, dograj ostatnie Radio i ponownie postaw ROM jednak GB lub ICS

    Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

  8. #98
    Junior Member
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc hd2
    Rom
    jelly bean

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Dobry posadzilem ostatnio jaelly bean na mojego htc hd2 leo, niby wszystko smiga jak nalezy ale mam problemik z (Mobile Data 3G/2G) przez wi-fi wszystko lata natomiast pomimo prawidlowych ustawien punktow dostepu za nic nie moze ustanowic polaczenia
    [ niemam zadnych blokad na koncie sprawdzalem u operatora jak rowniez konsultowalem ustawienia dla mojej sieci punktow dostepu] moze ktos mial podobny problem ? I jeszcze jedno pytanko o glosnosc telefonu uzywajac aplikacji odtwarzajac dzwieki wszystko jest ok natomiast w czasie polaczenia przychodzacego dzwonek jest bardzo cichy cichszy od wibracji wszystko ustawione na max vol. z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

  9. #99
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Cytat Zamieszczone przez Isitrax Zobacz posta
    Dobry posadzilem ostatnio jaelly bean na mojego htc hd2 leo, niby wszystko smiga jak nalezy ale mam problemik z (Mobile Data 3G/2G) przez wi-fi wszystko lata natomiast pomimo prawidlowych ustawien punktow dostepu za nic nie moze ustanowic polaczenia
    [ niemam zadnych blokad na koncie sprawdzalem u operatora jak rowniez konsultowalem ustawienia dla mojej sieci punktow dostepu] moze ktos mial podobny problem ? I jeszcze jedno pytanko o glosnosc telefonu uzywajac aplikacji odtwarzajac dzwieki wszystko jest ok natomiast w czasie polaczenia przychodzacego dzwonek jest bardzo cichy cichszy od wibracji wszystko ustawione na max vol. z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

    Nijak ma się to do treści tematu, napisz osobny wątek by nie robić tu śmietnika >_<

  10. #100
    Junior Member
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    one s

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Witam wszystkich jestem nowy tutaj na forum. Mam otóż taki problem nie mogę zainstalować HSPL bo po podłączeniu fona pojawia mi się:
    CRITICAL ERROR
    Flow:00000005
    Error code: 00000005
    Description: Bad SPL version
    I wyłącza się instalator. W bootloaderze mam napisy:
    PB8110 SS-BC
    SPL-3.03.0000 XE
    MicroP(LED) 0x05
    MicroP(TOUCH) 0x50
    Proszę o pomoc.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top