ChickenPie: Przeczytałem tą instrukcję od deski do deski i przed wgrywaniem mam kilka pytań, bo jest trochę niejasno to opisane.

1. Przy punkcie install HSPL telefon ma być podłączony i włączony normalnie, nie w trybie bootloader, ani żadnym innym ?
2. Po instalacji HSPL i przed czyszczeniem pamięci NAND odłączamy telefon z USB i wprowadzamy w tryb bootloadera, czy telefon ciągle podpięty do komputera wprowadzamy w tryb bootloadera ?
3. W punkcie 4) przed wykonaniem tych czynności telefon ma być w trybie bootloader, czy jak nacisnę repartition, to sam przełączy się na ten tryb ? Jeśli mam ja włączyć tryb bootloadera, to telefon ciągle podpięty do usb ?
4. Wprowadzając telefon w tryb recovery ma być podłączony do komputera ?
5.
7) Przechodzimy do lokalizacji Advenced i klikamy Partition SD Card, ustawiamy partycje 1024 ext3 i 64 mb Swap ( UWAGA!! ta operacja kasuje CAŁĄ pamięć Karty Pamięci)
8) Następnie cofamy się do głównego menu, wybieramy Mounts and storage..
Następnie Mount USB Storage, i wrzucamy wcześniej pobrany rom na kartę pamięci
najpierw formatujemy kartę, cofamy się do menu, wybieramy mounts and storage, następnie mount usb storage i wyjmuję kartę i wgrywam na nią rom, czy w którym momencie wgrywam rom na kartę ?
6. Czy po instalacji ROMu trzeba wgrywać kernel ?
7. Jak z instalacją tych sterowników, które MatrixSTR podał i jego instrukcją ? Napisał wcześniej, że powinien to być krok 5, czyli po CLK repartition postępujemy zgodnie z jego instrukcją, a poźniej install CWM ?