Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 122
  1. #111
    Junior Member
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2
    Proszę kogoś o pomoc. Chodzi mi o przejście przez to piekło razem ze mną np. za pośrednictwem skype gdyż jestem "laikiem" jakich mało w takich sprawach. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ! Pozdrawiam !

    Jest ktoś kto pomoże mi to wgrać? usiądzie ze mną i przez skype poprowadzi za rączke ?;d
    Ostatnio edytowane przez kasier ; 11.02.13 o 20:15

  2. #112
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Niestety, albo weźmiesz się sam z przymusu albo nie zrobisz tego wcale - nikt nie będzie co chwilkę ci tłumaczyć jak to robić.
    Ja zrobiłem to bez tak pięknie opracowanego poradnika i żyję, Wy macie ile prościej - może po prostu ruszyć tyłkiem Wam się nie chce?


    Wychodząc z tego nie pytajcie o pomoc przez Skype etc., ja pomogłem w ten sposób - reszta pozostaje dla Was.

  3. #113
    Junior Member
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2
    Mam problem ! Zrobiłem downgrage romu ponieważ miałem nowego jestem po wykonaniu HSPL ale nie moge wgrać radia. Kopiuje radio ze zmienioną nazwą na karte sd wrzucam w telefon podłączam do komputera odpalam w bootloaderze i nie moge nic zrobic ! Jest ktoś w stanie pomóc ?!!!!

    HTC HD2 wgrywanie najnowszego radia?|?Fragles DEV czy ta instalacja radia jest opisana dobrze? Nie kopijue nic na karte pamięci ? Czy ten drugi plik który jest w zipie zmieniam mu nazwe na podaną w poradniuku i instaluje to Custom RUU ? proszę o pomoc bo jestem już tak blisko Nie mogę się doczekać !

    oczywiście ten drugi plik ze zmienioną nazwa RUU_singer.nbh zmieniam na LEOIMG.nbh wrzucam na sd i wtedy dopiero instaluje custom RUU ? Oczywiście w tym czasie mam odpalony telefon w bootloaderze i podlaczony do kompa ZGADZA SIĘ ?
    Ostatnio edytowane przez kasier ; 11.02.13 o 20:14

  4. #114
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    CHOLERA JASNA, NIE SPAMUJ TAK TYLKO PISZ WSZYSTKO W JEDNYM POŚCIE, Gdybym był moderatorem miałbyś Warn po Warnie heh...
    Tak, tamten poradnik jest aktualny, jednak prościej wrzucić plik radia na Sd i przez Bootloader to wgrać.

  5. #115
    Junior Member
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2
    Własnie nie mogę wgrać tego przez bootloadera. Włącza się tylko bootloader i nic poza tym :/ Próbuje z Custom RUU

    Mam problem. Po zrobieniu wszystkiego i instalowaniu już ROM'a (MIUI BETA z oficjalnej strony) Rom zainstalował się po rebot device telefon uruchamia się jest optymalizacja aplikacji i tak w kółko leci do 33 i od nowa ekran startowy z logo MIUI i znowu optymalizacja nie chce odpalić. Jesteście może w stanie pomóc? Robiłem to za pomocą magic loader. Może polecacie jakiś inny fajny ROM z którym nie będzie takich problemów ? Z góry dziękuję za pomoc.


    Pozdrawiam !



    Jeszcze jedno pytanie. Może ktoś z was testował paranoid androida, ponieważ mam zamiar dzisiaj go instalować. Może też ktoś wie czy jest opcja ogarnięcia tego ROM'u w naszym Ojczystym języku ?

    Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez kasier ; 12.02.13 o 20:56

  6. #116
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Oczywiście, że tak
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  7. #117
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    20
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    A ja mam pytanie co do wgrywania nowszej wersji ROM-u przez NativeSD.

    W pamięci NAND przez CWM było tak, że jak wyszła nowsza wersja ROM-u to, o ile kucharz nie zażyczył sobie inaczej to można było zainstalować zipa z ROMem bezpośrednio na ten starszy i wszystkie programy, ustawienia itd. się zachowywały...

    Można tak samo zrobić w przypadku NativeSD przez 4EXTRecovery?

    Pozdrawiam
    HTC HD2 - [WM 6.5.X BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2][NEW!!!] by Lobuz_1

  8. #118
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Szczerze nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że tak bo pamięć NAND także pod Androida formatowana jest w EXT .
    Spróbuj, nie zaszkodzi a jeżeli będzie to poprawne to dodam do poradnika sposób instalacji NativeSD

  9. #119
    Junior Member
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    4
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Linki do radia wygasły skad mam pobrac aktualna wersję ??

  10. #120
    Senior Member [Jr Member]
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    119
    Słuchawka
    Htc
    Rom
    MIUI JB

    Odp: Przygotowywanie HD2 do wgrania Android'a

    Tu masz link do najnowszego radia na HD2


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top