bubu stop!
polecam poczytać hd2blog. co do romów zacznij na początek pod magldr i instalacje z karty a nie z kompa- instalujac roma z karty nie ujebiesz telefona. magldr ma ten minus że nie ładuje wyłączonego telefonu. na to jest rada -chińska ładowarka za 20pln na allegro np taka H Ładowarka do: bateria HD2 Desire Wildfire innych (2293111586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ja mam trochę inną Ładowarka Sieciowa 230V do Baterii HTC HD2 (2306064281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale dałem 40pln razem z baterią 1600mAh). polecam kupić razem z baterią to się rozłożą koszty a kolejne mAh to ja zawsze w portfelu noszę .
co do romów to co kto lubi - jedni wolą z sense inni nie. mój ukochany przez długo (bardzo tabletowy bez wodotryskow szybki niezawodny) HyperDROID GBX v11 (i v12 też). z chwilą gdy dostałem karte aero2 musialem zmienić rom.. ale to inna historia.
masz tu jeszcze Jak Wgrać Android Nand [MagLdr + CMR] | HTC HD2 Blog.
aha : i życzę ci by twój hd2 miał sprawny dotyk i nie miał badbloków na nand ani w ramie. i działały przyciski głosności. i imeie zgodne. powodzenia