Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    02.06.2011
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Posty
    1
    Słuchawka
    hd2/m110
    Rom
    ics 4.0.3 cm9 magldr

    Odp: Pytania przed instalacją

    bubu stop!
    polecam poczytać hd2blog. co do romów zacznij na początek pod magldr i instalacje z karty a nie z kompa- instalujac roma z karty nie ujebiesz telefona. magldr ma ten minus że nie ładuje wyłączonego telefonu. na to jest rada -chińska ładowarka za 20pln na allegro np taka H Ładowarka do: bateria HD2 Desire Wildfire innych (2293111586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ja mam trochę inną Ładowarka Sieciowa 230V do Baterii HTC HD2 (2306064281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale dałem 40pln razem z baterią 1600mAh). polecam kupić razem z baterią to się rozłożą koszty a kolejne mAh to ja zawsze w portfelu noszę .
    co do romów to co kto lubi - jedni wolą z sense inni nie. mój ukochany przez długo (bardzo tabletowy bez wodotryskow szybki niezawodny) HyperDROID GBX v11 (i v12 też). z chwilą gdy dostałem karte aero2 musialem zmienić rom.. ale to inna historia.
    masz tu jeszcze Jak Wgrać Android Nand [MagLdr + CMR] | HTC HD2 Blog.
    aha : i życzę ci by twój hd2 miał sprawny dotyk i nie miał badbloków na nand ani w ramie. i działały przyciski głosności. i imeie zgodne. powodzenia

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Pytania przed instalacją

    Cytat Zamieszczone przez rezistore Zobacz posta
    bubu stop!
    polecam poczytać hd2blog. co do romów zacznij na początek pod magldr i instalacje z karty a nie z kompa- instalujac roma z karty nie ujebiesz telefona. magldr ma ten minus że nie ładuje wyłączonego telefonu. na to jest rada -chińska ładowarka za 20pln na allegro np taka H Ładowarka do: bateria HD2 Desire Wildfire innych (2293111586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ja mam trochę inną Ładowarka Sieciowa 230V do Baterii HTC HD2 (2306064281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale dałem 40pln razem z baterią 1600mAh). polecam kupić razem z baterią to się rozłożą koszty a kolejne mAh to ja zawsze w portfelu noszę .
    co do romów to co kto lubi - jedni wolą z sense inni nie. mój ukochany przez długo (bardzo tabletowy bez wodotryskow szybki niezawodny) HyperDROID GBX v11 (i v12 też). z chwilą gdy dostałem karte aero2 musialem zmienić rom.. ale to inna historia.
    masz tu jeszcze Jak Wgrać Android Nand [MagLdr + CMR] | HTC HD2 Blog.
    aha : i życzę ci by twój hd2 miał sprawny dotyk i nie miał badbloków na nand ani w ramie. i działały przyciski głosności. i imeie zgodne. powodzenia
    1.Nie klniemy, będzie warn
    2.Nie polecaj Magldr bo jest on dla zaawansowanych, lepiej wgrać CLK- prostrzy i w pełni sprawny

    Tak ten poradnik pokazuje 100%, i jest tam opis jak wgrać rom nawet :P

  3. #13
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    21
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Pytania przed instalacją

    Czytałem ten blog, ale jest trochę stary, od czasu tamtych postów na pewno dużo się zmieniło.

    aha : i życzę ci by twój hd2 miał sprawny dotyk i nie miał badbloków na nand ani w ramie. i działały przyciski głosności. i imeie zgodne. powodzenia
    Z tego, co napisane było w aukcji wszystko jest sprawne (i dotyk, i klawisze), telefon na gwarancji, razem z pudełkiem, więc imei też powinien się zgadzać ;-)


    ChickenPie: Niestety nie napisałeś w instrukcji, jaki HSPL i jakie radio należy mieć/zainstalować. Czy mógłbyś podać konkrety ?

    Co sądzicie o tym romie [21 Apr 2012] Android GBLeo Sense 3.5 Limited Edition | Beats Skin! [marc kernel] - xda-developers ?

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Hspl jak najnowsze, Radio z tmobile , na blogu masz dokładniej

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  5. #15
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    21
    Słuchawka
    hd2

    Odp: Pytania przed instalacją

    Wg Twojej instrukcji powinno samo wykryć HSPL i zainstalować najnowsze i radio Tmobile

    2) Po pobraniu Sterowników klikamy na install HSPL i instalujemy radio (Program automatycznie wykrywa czy potrzebujemy wgrywać nowe radio, czy mamy już aktualne oraz wgrywa HSPL)
    Tak, czy nie ?

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Skoro raz to napisałem ..

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  7. #17
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Pytania przed instalacją

    Hej

    Mam zamiar sobie wrzucić takiego Androida
    [13.May.12][MAG/cLK]Android 2.3.5 Sense 1.0 NAND (base Supersonic 4.67.651.3) - xda-developers
    czy ktoś może się coś o nim wypowiedzieć? Jak działa, stabilność itp. itd., ktoś używał

    aha czy menu będzie w j.polskim??

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    według mnie Leon nie nadaje się do romów Sense, ja używam od dawna AOKP ICS i jest to najlepszy ROM

  9. #19
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    27
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Pytania przed instalacją

    Cytat Zamieszczone przez KurczaQ Zobacz posta
    według mnie Leon nie nadaje się do romów Sense, ja używam od dawna AOKP ICS i jest to najlepszy ROM


    A możesz mi podać link do tego żebym mógł sobie ściągnąć ?
    i czy to się instaluje tak jak jest opisane w tym punkcie http://htcclub.pl/55-android-nand-q/...-androida.html

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Instalujesz jak w poradniku, co do romów zobacz na xda co ci się podoba, ja aktualnie używam sense 2.1 od androplus i jestem zadowolony

    Tapnięte z HTC Leo z Beats Audio


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top