Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Właśnie, mogli wydać bardziej doszlifowany telefon

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  2. #22
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition
    Moim zdaniem to choroby wieku dziecego i zostana predzej czy pozniej wyeliminowane.

    Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2
    Virtuous Inquisition

  3. #23
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC One X opinie i pierwsze wrażenia

    @Smogg - masz wersję białą czy czarną?
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #24
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC One X opinie i pierwsze wrażenia

    Czarną.
    Polowałem na białą, ale dopłacanie 300 złotych do samej zmiany koloru było dla mnie ekonomicznie nieuzasadnione.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #25
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: HTC One X opinie i pierwsze wrażenia

    300zł to i ja bym nie dopłacił.
    Powiedz Smogg czy po ostatniej aktualizacji o której pisałeś poprawiło się coś w działaniu one x? Może się już tak nie grzeje?
    Virtuous Inquisition

  6. #26
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC One X opinie i pierwsze wrażenia

    Ogólnie zmieniło się tyle, ile opisałem wcześniej. Zdziwiło mnie dzisiaj, że po nocy bateria - wedle widgetu - nie spadła ani o 1%... a później, jak tylko dotknąłem telefonu i zaktualizowałem pocztę i pogodę, to spadła o 7% w mniej niż minutę. Nie jest to kwestia uśpienia widgetu, bo kilka razy wcześniej odblokowywałem telefon rzucając przy okazji okiem na godzinę. Dziwne.

    Mimo kilku resetów Zen Pinball jak się przycinał, tak się przycina (a szkoda, bo zakupiłem już wszystkie stoły do tej gry - jakoś mnie wzięło na grę we flippery ostatnio a ten jest naprawdę przyjemny i ma 3 stoły w promocji -50% ).

    Grzeje się trochę mniej... ale ogólnie pomimo majówki jestem dość zabiegany i nie mam czasu/sił sprawdzić, czy uda mi się go przegrzać raz jeszcze (może dzisiaj wieczorem, jak znów dojadę na działkę i odpalę DM przed snem).

    Jeśli chodzi o zasięg telefoniczny czy jakość rozmów, to nigdy nie miałem lepszego telefonu - nawet teraz, kiedy jego radio jest "nieznane"
    Cały czas jestem pod wrażeniem ekranu i tego jak płynnie potrafi zachowywać się Sense. Choć trochę dłuższy okres (nie wiem, czy to celowe, czy to lag) pomiędzy odłożeniem słuchawki od ucha, a podświetleniem ekranu, może chwilami irytować (jak się chce szybko zakończyć rozmowę, albo znaleźć jakiś numer ASAP).

    Wracając do kolorów - w pierwszych iPhone na naszym rynku kolor biały przy okazji pokazywał, że ma się większą pojemność, niż większość czarnych wersji tego telefonu (tylko wersja 16GB była dostępna w białym kolorze). Tutaj to jest tylko i wyłącznie odcień obudowy, nie wpływający na jakiekolwiek parametry samego urządzenia. Najlepiej by było, gdyby były dostępne w tej samej cenie. Ale wiadomo - jak coś jest bardziej pożądane, to jednocześnie robi się droższe. Jak dla mnie ten telefon i tak jest drogi, mimo, że uważam, że jak na produkt nowy, to dostałem go bardzo okazyjnie... ale więcej niż 100 złotych za białą obudowę na pewno bym nie zapłacił. A to 100 złotych to już jest "darmowy" pokrowiec i 1/4 uchwytu do samochodu... Reasumując: nie żałuję, ładnie wygląda ta wersja kolorystyczna.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #27
    (Plichu) [Jr Member]
    Dołączył
    27.06.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128
    Słuchawka
    HTC Sensation
    Rom
    Virtuous Inquisition

    Odp: HTC One X: Opinie i pierwsze wrażenia

    Ja się wstrzymam do wakacji (spadnie jeszcze cena one x, ja będę wiedział czy mi umowe przedłużą w pracy no i będzie $) z ewentualnym kupnem.

    Update.
    Smogg napisz jak bateria trzyma, poprawiło się coś?
    Ostatnio edytowane przez Soren ; 05.05.12 o 13:50
    Virtuous Inquisition


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top