Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    To mój pierwszy post na forum więc na początek cześć wszystkim!

    Mam problem z moim HTC HD2.
    Od jakiegoś czasu mam słuchawki "HeartBeats" od Lady Gagi.
    Bardzo jestem z nich zadowolony są wygodne, świetna jakość dźwięku i ładnie wyglądają.
    Od niedawna mam jednak jeden problem. Po podpięciu słuchawek telefon sam dzwoni do
    osoby z którą ostatnio rozmawiałem, albo utwory w odtwarzaczu same przeskakują do przodu/tyłu,
    przewija się kawałek piosenki itd. Mogę co prawda wyczyścić historię połączeń (wtedy telefon nie ma do kogo dzwonić), ale problem z odtwarzaczem dalej występuje. Po kilku wypięciach i wpięciach słuchawek to ustępuje.
    Wcześniej słuchawki działały normalnie, więc podejrzewam że to problem z telefonem.

    Bardzo proszę o pomoc...

    PS: Tak przy okazji się zapytam: Czy to normalne, że po graniu utworów na telefon, odtwarzacz muzyki bardzo
    długo nie może ich znaleźć?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Zależy od systemu powiedz jaki masz os i ewentualne ROM

    Wysłano za pomocą gołębia pocztowego Ninja!

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    Cytat Zamieszczone przez ChickenPie Zobacz posta
    Zależy od systemu powiedz jaki masz os i ewentualne ROM

    Wysłano za pomocą gołębia pocztowego Ninja!
    Mam Windows Mobile 5.2, ROM 1.66.479.22

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    5.2? A nie 6.5? Jeżeli lubisz Win Mob to wgraj najnowszy custom rom
    A jeżeli chcesz wgrać Windows Phone zerknij na stronę hd2blog.pl lub do działu android u nas jeżeli chcesz andka :P

    To wina braku wsparcia nowych słuchawek przez bardzo stary sprzęt, na nowych romach powinneś mieć wsparcie

    Wysłano za pomocą gołębia pocztowego Ninja!

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    Cytat Zamieszczone przez ChickenPie Zobacz posta
    5.2? A nie 6.5? Jeżeli lubisz Win Mob to wgraj najnowszy custom rom
    A jeżeli chcesz wgrać Windows Phone zerknij na stronę hd2blog.pl lub do działu android u nas jeżeli chcesz andka :P

    To wina braku wsparcia nowych słuchawek przez bardzo stary sprzęt, na nowych romach powinneś mieć wsparcie

    Wysłano za pomocą gołębia pocztowego Ninja!
    Z tym że ja bym jednak wolał pozostać przy oryginalnym oprogramowaniu do HTC HD2.
    Może poszukam na stronie producenta jakichś nowych wersji ROM'u albo systemu?
    Myślisz, że to pomoże?

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    Powiem ci tak, po co trzymać system Oficjalny.. dla gwarancji daj spokój ;P

    Każdą modyfikację da się cofnąć, a system jest na tyle stary że już nie żyje nie ma nowych aplikacji i lepiej wgrać WP7 lub Andka i mieć spokój niżby walczyć z tym...
    Pozatym możesz odpalić Androida na karcie SD, bez kasowania WinMob i to będzie chyba najlepsze wyjście dla ciebie

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    Cytat Zamieszczone przez ChickenPie Zobacz posta
    Powiem ci tak, po co trzymać system Oficjalny.. dla gwarancji daj spokój ;P

    Każdą modyfikację da się cofnąć, a system jest na tyle stary że już nie żyje nie ma nowych aplikacji i lepiej wgrać WP7 lub Andka i mieć spokój niżby walczyć z tym...
    Pozatym możesz odpalić Androida na karcie SD, bez kasowania WinMob i to będzie chyba najlepsze wyjście dla ciebie
    Spróbuję narazie wgrać najnowszy ROM, jak to nie zadziała to wgrywam Androida.
    A możesz mi powiedzieć jaka jest najnowsza oficjalna wersja ROM'u do HTC HD2 w języku polskim?

  8. #8
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Telefon "wariuje" po podpięciu słuchawek.

    Daj spokój z tym. Oczywiście, android daje dużo więcej możliwości, więc pakuj go od razu.
    Chicken - nie udzielaj się tak szybko, bo niektórzy może mieli taki sam problem i wiedzą jak go rozwiązać -,-
    Ja miałem identyczny problem, dzieje się on tylko na słuchawkach bez mikrofonu i na słuchawkach od Sony Ericssona (Na tych od LG działa wszystko dobrze, to samo z Samsungowymi)
    Dzieje się tak, gdy słuchawki po podłączeniu wybudzają telefon w trybie słuchawek z mikrofonem, dzieje się tak jak masz wyrobione styki w gnieździe mini-jack. Rozwiązanie?
    W Androidzie jest z tym najłatwiej - usuwasz aplikację odpowiadającą za tryb słuchawek z mikrofonem - minus taki, że wtedy nie działa mikrofon w takich słuchawkach, a także pilocik w słuchawkach.
    Drugie rozwiązanie to zamontowanie nowego gniazda - jest jednak bardziej skomplikowane, na stałe tracisz gwarancję, i mało prawdopodobne że uzyskasz oczekiwany efekt...

    Najnowsza wersja ROMu Windows Mobile dla HD2 to 3.14
    Najnowszy wypuszczony Android dla HD2 to 4.0.3 (Jednak polecam raczej 2.3...)
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top