Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    samsung avila

    Proszę o pomoc w wyborze Evo 3d czy Sensation

    Chcę zmienić telefon i już wiem, że będzie to HTC. Zastanawiam się nad Sensation, Evo 3d i Sensation XL ew. Sensation XE. Proszę o pomoć, który z wybrać?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Proszę o pomoc

    Sensation i Sensation XE- jest to różnica koloru i słuchawek , wersja XE ma słuchawki Beats Audio

    Sensation XL- jest to większy Desire HD- trochę stary bebechami i jeżeli masz tą kasę to lepiej Sensation zakupić

    Evo 3D- Jest to lepszy Sensation... najdroższy ale dobry , warty ceny.

  3. #3
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Proszę o pomoc

    Zależy od preferencji. Sensation to tak jakby 'baza' dla reszty z tych telefonów. Ma najlepszy wyświetlacz (w Sensation XL jest większy fizycznie, ale ma mniejszą rozdzielczość). Sensation XE w zasadzie różni się tylko wyglądem (czerwone wstawki by beats audio), większą pojemnością baterii a także innymi dołączanymi słuchawkami - często jednak nie warto dopłacać pieniędzy i kupić standardowe Sensation. Sensation XL jest po prostu większe fizycznie, ale ma też słabszą rozdzielczość wyświetlacza - nie jest to zbyt przyjemne dla oka... Evo 3D - bardzo fajny telefonik, kwestia tylko czy to 3D jest naprawdę potrzebne.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Proszę o pomoc

    EVO3D i Sensacja różni się:
    1. 3D
    2. Wsparciem społeczności (mam wrażenie, że EVO3D nie przyjęło się u nas "aż tak" jak Sensation... choć ICS dla tego drugiego może to zmienić :S).
    3. EVO3D ma 256MB RAM więcej.
    4. Proporcje ekranu (dizajn).
    5. EVO3D ma pojemniejszą baterię... ale i inaczej z niej korzysta.
    6. EVO3D nie ma wersji XE ze słuchawkami Beats.

    Zastanów się na czym Ci najbardziej zależy i zadaj precyzyjne pytania
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    samsung avila

    Odp: Proszę o pomoc

    Dziękuję za odpowiedzi. Na czym mi zależy?? Właśnie nie jestem pewna. Na pewno nie na 3D!!! Zależy mi na wygodnym przeglądaniu netu, słuchaniu muzyki, czytaniu książek (o ile na takim ekraniku jest to możliwe??), nawigacji.... No i chciałabym, by telefonik posłużył mi troche.
    Z tego, co się orientowałam, to Evo 3d jest najtańszy z wszystkich wymienionych przeze mnie modeli. Czy zatem jest lepszy od Sensation?

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Proszę o pomoc

    Evo 3D jest mocniejszy, efekt 3D jest opcjonalny.. nie musimy tego używać

    Ma taki sam procesor, jest ładniejszy od Sensacji i ma lepszy aparat, ma więcej Pamięci i na pewno nie zaliczysz resetu nakładki Sense :P

    Telefon ma ekran 4.3, taki sam mam w hD2 więc filmy, książki i net to bajka

    ---------- Dodano 16:47 ----------

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi. Na czym mi zależy?? Właśnie nie jestem pewna. Na pewno nie na 3D!!! Zależy mi na wygodnym przeglądaniu netu, słuchaniu muzyki, czytaniu książek (o ile na takim ekraniku jest to możliwe??), nawigacji.... No i chciałabym, by telefonik posłużył mi troche.
    Z tego, co się orientowałam, to Evo 3d jest najtańszy z wszystkich wymienionych przeze mnie modeli. Czy zatem jest lepszy od Sensation?
    Bierz Sensacje, najlepszy wybór , opcjonalnie XE jeżeli kochasz muzykę

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Proszę o pomoc

    Jeśli chodzi o czytanie książek - Sensation w tym wypadku będzie najlepszy (Największa rozdzielczość - nie męczy oczu).
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Proszę o pomoc

    Sensation posiada fenomenalny HTC Reader... strasznie brakuje mi go w One X.
    Co do męczenia oczu... Tak mały ekran + to, że jest to LCD po prostu musi męczyć oczy. Nie po minucie, nie po pięciu... ale męczy. Tak samo jak męczy One X i jak męczy iPhone.

    @Chicken: EVO3D ma 2 aparaty po 5mpix, Sensacja jeden 8mpix (oceniany wyżej, niż te 2 z EVO3D).

    @Vin: EVO3D i Sensacja mają tą samą rozdzielczość. Sensacja XL ma mniejszą (a jest większa... dziwny pomysł).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Proszę o pomoc

    @Smogg - wiem o tym. Jednak sam wyświetlacz wykonany w technologii 3D męczy oczy niż normalny telefonik.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Proszę o pomoc

    @Szakus:
    @Kasier:

    Potwierdzacie?
    Czy to nie jest tak, że to 3D jest "tylko" opcją, z której można, ale nie trzeba korzystać?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top