Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    4
    Słuchawka
    HD2

    Nie wycisza mi muzyki przy podłączonych słuchawkach

    Witam,
    posiadam HTC HD2, jakiś czas temu trochę zaczął mi szwankować pilocik przy słuchawkach (Oryginalne od HTC), nie łapie wszystkich przycisków jak należy, ale nie przejąłem się tym zbytnio... dzisiaj zauważyłem, że podczas słuchania muzyki, gdy ktoś dzwoni to telefon TYLKO wibruje w kieszeni, nie wycisza muzyki i nie włącza mi się dzwonek połączenie... dotychczas było tak, gdy słuchałem muzyki i ktoś zadzwonił, to muzyka się wyciszała i w słuchawkach słyszałem dzwonek połączenia przychodzącego. Czym to może być spowodowane ? Wina słuchawek, czegoś w nich nie wykrywa ? Czy może wina telefonu/softu ?

    Dodam, że system to Windows Phone 7.5
    Wersja systemu: 7.10.8107.79
    Wersja oprogramowania układowego: 2250.21.51007.401
    Wersja sprzętu radiowego: A.102.0.D4
    Wersja programu ładującego: 0.96.2250.0

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Nie wycisza mi muzyki przy podłączonych słuchawkach

    Prawdopodobnie wina słuchawek - słuchawki dawane do HTC HD2 to jedna wielka pomyłka. Moje rozpadły się po jakimś tygodniu - przy normalnym użytkowaniu. Przy takim samym użytkowaniu Sennheisery CX200 II potrzebowały 4 lata, żeby się nadwerężył kabelek przy wtyczce...
    Prawdopodobnie uwalił się pilocik przy słuchawkach (podobno niektórym psuje się pilocik z powodu słuchawek - powstaje gdzieś tam zwarcie i pilocik się pali), choć nie mogę stwierdzić na 100%. Choćby dlatego, że moje słuchawki tyle nie wytrzymały x)
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top