Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    6
    Słuchawka
    htc hd2

    konfiguracja mms htc hd2=

    Ponownie wita, jako świezy posiadacz tego telefoniku mam jeszcze takie 2 problemy. Mógłby ktos mi pomoc w konfiguracji mms? czytalem troche o tym ale nic konkretnego nie znalazłem.. otóż mms-y odbierac moge, za to nie moge ich wysyłac? miał ktos moze taki problem?
    =

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    Jaka sieć ?
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    6
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    36.6 czyli + a podobno polskie sieci komórkowe niezbyt ulubiły ten aparacik i nie ma konfikuracji typu sms... tyle znalazłem w sumie o tym

    ---------- Dodano 21:02 ----------

    po wskazówk,aqch ze strony + nic nie poprawia sie. Wszystko wg wskazowek. Do momentu "odznacz ta siec łaczy sie z internetem". 3 x ok. wracam do menu wchodze z powrotem a to znow jest zaznaczone...

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    Zacznijmy od tego, że piszesz nieskładnie i z wieloma dziwnymi błędami, ale pomińmy.
    W telefonie praktycznie nie trzeba nic konfigurować - i to niezależnie, jaki masz system, ani jaką sieć - choć w bodajże w Orange trzeba to było zrobić.
    Na Twoim miejscu wykonałbym HR telefonu - telefon wróci to ustawień fabrycznych, a gdy będzie odblokowywał kartę pobierze też dane odnośnie usług MMS.
    I od razu polecam wgranie Androida - uprzyjemnia ogólnie sprawność i działanie owego telefoniku.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    6
    Słuchawka
    htc hd2

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    Za błędy przepraszam, pisałem to po prostu szybko, brak możliwości... Ale to pomińmy.. Do androida się własnie przymierzam, ale również mi brakuje czasu na to... Dziwny problem. Dzięki za rady.

    a oto wskazówki, o które mi chodziło:
    1.Naciskamy Start - Ustawienia - Menu - Więcej - Połączenia - Połączenia - Zakładka Zaawansowane - Wybierz sieci - Pod górną listą naciskamy Nowe... - Nazwa ustawień: MMS - Zakładka Modem - Nowy...
    2.Nazwa połączenia: MMS - Wybieramy modem: Łącze komórkowe (GPRS,3G) - Dalej - Nazwa punktu dostępu: mms - Dalej - Nazwę użytkownika i Hasło zostawiamy puste - Zakończ.
    3.Zakładka Ustawienia serwera proxy - Odznaczamy Ta sieć łączy sie z internetem - Klikamy trzykrotnie Ok - Wychodzimy do Pulpitu.
    4.Naciskamy Start - HTC Wiadomości - Menu - Ustawienia - Opcje - Menu - Serwer MMS - Nowe.
    5.Nazwa serwera: MMS, Adres IP: 212.002.096.016, Numer Portu: 8080, Adres serwera: http://mms.plusgsm.pl:8002, Połącz przez: MMS, Ograniczenie wysyłania: 300KB, Wersja Wap: WAP 2.0 - Naciskamy Wykonane - Zaznaczamy serwer MMS i naciskamy Ustaw jako domyślne, a następnie OK.


    O miejsce oznaczone na czerwono mi chodzi. Konfiguracja przebiega pomyślnie, ale dalej wysłać mms-a nie mogę. Wszedłem jeszcze raz w to i dalej zaznaczona jest opcja podkreślona na czerwono. odznaczam, robię znów wg wskazówek to 3x ok bo dalej jest ustawione. I problem znów się pojawia.
    Ostatnio edytowane przez hasterer ; 23.05.12 o 23:12

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.02.2011
    Posty
    11
    Słuchawka
    hd2

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    zrób koniecznie punkty 4 i 5 i jak będziesz przy punkcie 4 to w ustawieniach zmień tryb pobierania na automatycznie. Ja miałem ustawione automatycznie w sieci domowej i nie działało

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    Biorąc pod uwagę, że post jest sprzed prawie 3 miesięcy - gratuluję odpowiedzi
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.02.2011
    Posty
    11
    Słuchawka
    hd2

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    biorąc pod uwagę że post prawie sprzed 3 miesięcy pozostał bez odpowiedzi, warto odpowiedzieć choćby ze względu na osoby z podobnym problemem

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: konfiguracja mms htc hd2=

    Dlatego gratuluję O dziwo, tu nie było ani krzty sarkazmu. Uwierzysz, że takie coś jest możliwe w internecie? ;d
    Pozdrawiam
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Dobra nie nabijać postów
    Wyjaśnione to zamknąć

    Z poważaniem KurczaQ

    Wytapatalkowane za pomocą HTC Leo

    Odezwała się osoba wcale nie nabijająca postów ;]
    Ostatnio edytowane przez Vinrael ; 13.07.12 o 19:16


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top