Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8

    Witam, ten poradnik miał już powstać kawał czasu temu ale nie pamiętałem z jakiej strony brałem mój własny kodzik i jakoś nie mogłem tego odnaleźć..

    Btw nasz kolega darmx wstawił link i dziękuje mu za to, opiszę procedurę oraz to jak zdobyć własny kod

    Tak więc wchodzimy na stronę:
    Kod:
    http://support.microsoft.com/contactus/cu_sc_selector_chat?ws=support#
    Oraz wybieramy drugi chat- uwaga działa tylko w godzinach 9-17 więc najlepiej było by wtedy się do nich dobijać

    Bajerujemy ich w języku Angielskim, najlepiej powiedzieć że kupiliśmy HD7 lub Mozarta używanego jednak nie było CD-Key a telefon był po Hard Restarcie i prosi o właśnie taki kod

    Albo zrobić tak jak ja- powiedzieć że mam HD2 i chciałbym przetestować nowy system (Wtedy Mango), i że ogólnie wole ten system od Androida oraz chciałbym spróbować.

    Los chciał że trafiłem na fajnego kolesia i zaśmiał się że jeżeli każdy będzie podchodził z takim entuzjazmem do naszego systemu to szybko będzie popularny, oraz powiedział bym nikomu nie podawał kodu i wbił go jak najszybciej od momentu uzyskania. Dodatkowo wspomniał że można uzyskać taki klucz jednorazowo, więc prosił bym zachował go w bezpiecznym miejscu bo w przeciwnym wypadku będę musiał nabyć nowe urządzenie

    Co warto powiedzieć?
    1. Że mieszkamy w USA, np. Nowy York- w przypadku podania Polski niestety odeśle nas do naszego oddziału
    2. Że właśnie jak wyżej albo zgubiliśmy cd-key albo go nie uzyskaliśmy, w ostateczności że mamy HD2 lub Toshibę TG-01 i chcemy wgrać WP7
    3. Jest 5 pól po 5 znaków w aktywacji

    Myślę że ta informacja wam się przyda, a to dopiero początek rozwijania działu WP7, Pozdro

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.02.2013
    Skąd
    Piaseczno
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    WP 7.8

    Odp: Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8

    Haha już nie działa Chcieli odemnie fakturę, paragon lub coś co pokazuje że kupiłem telefon, imię i nazwisko oraz mój numer telefonu(tylko że pisałem z polskim Microsoftem a nie amerykańskim)

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8

    W poradniku było coś o Polskim m$ ? Chyba nie bardzo..

    Tapnięte z e3d
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8

    Polski M$ nie lubi krętaczy, jednak ... przysłali mi za darmo CD-Key do Windows 8 Ultimate, nawet dwa razy bym nie zapomniał

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    15.04.2017
    Posty
    2
    Słuchawka
    cccccccc

    Odp: Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8

    czesccccccccc


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top