Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    Desire

    Aktualizacja Androida

    Dzień dobry wszystkim,
    Wysuwam się z pytaniem, bez ogródek, czy zbędnych przeciągań. Jestem posiadaczem podstawowej wersji HTC Deisre (bardzo zadowolonym posiadaczem), ale mam pewien problem, a mianowicie - stanąłem z Androidem na wersji 2.3.3 i koniec, pies pogrzebany. Możecie mi pomóc zaktualizować go wyżej ? Jeśli jest możliwość dokonania tego bez ROMu, to byłbym z tego bardzo rad, ale jeśli jest on konieczny, to... Pomóżcie
    Jakieś linki, rady, polecenia.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Aktualizacja Androida

    Cytat Zamieszczone przez patrok234 Zobacz posta
    Dzień dobry wszystkim,
    Wysuwam się z pytaniem, bez ogródek, czy zbędnych przeciągań. Jestem posiadaczem podstawowej wersji HTC Deisre (bardzo zadowolonym posiadaczem), ale mam pewien problem, a mianowicie - stanąłem z Androidem na wersji 2.3.3 i koniec, pies pogrzebany. Możecie mi pomóc zaktualizować go wyżej ? Jeśli jest możliwość dokonania tego bez ROMu, to byłbym z tego bardzo rad, ale jeśli jest on konieczny, to... Pomóżcie
    Jakieś linki, rady, polecenia.
    Niestety, Desire zakończyło już swoją karierę w oczach HTC i 2.3.3 to koniec jeżeli chodzi o oryginalne źródła oprogramowania.
    Oczywiście możesz pobrać z forum XDA romy oparte o Androida 2.3.5 z Sense 3.0 i 3.5 ale to nie jest zbyt dobre wyjście, jak dla mnie (posiadacza HD2 więc bliźniaka Desire) najlepsze wyjście to pobranie Androida 2.3.3 z Sense 2.1 z chodźby HTC Desire HD i wgranie go
    Co do pomocy przy wgraniu przyjdzie nasz szef i ci objaśni


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top