Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2

    Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Witam.
    Kurde zły dział, proszę o przeniesienie, a nie widzę nigdzie możliwości usunięcia wątku.
    Posiadam telefon HTC HD2 z wgranym androidem (wersji nie podam, ponieważ nie pamiętam dokładnie, ale coś w okolicy 2.2 a nie ma teraz jak sprawdzić). W pewny piękny dzień padł dotyk. Szansa 50/50 że to wina androida. Tylko problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć DZIAŁAJĄCEJ i w miarę łopatologicznej instrukcji, jak wgrać coś innego (najlepiej Windows Mobile 6.5 Pro, na oryginale najpewniej to sprawdzić) za pomocą komputera (Win 7 64x). Próbowałem jakimiś aplikacjami w stylu ActiveSync, Superruu itp. Chwytałem się po prostu czego się da, ale cały czas nie wykrywa mi telefonu na kompie, a większość instrukcji jest w stylu "włącz na telefonie tryb..." itd. Jeszcze w trakcie pisania posta zaczął się resetować jak głupi (pierwszy raz coś takiego się dzieje). Panowie, proszę o pomoc w wgraniu tego nieszczęsnego systemu. I prosiłbym w miarę możliwości, oczywiście, o jakiś link do WM 6.5. Jesteście ostatnią deską ratunku, przed kasożerczym serwisem
    Ostatnio edytowane przez michal.115 ; 02.08.12 o 20:11

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Włączenie trybu HSPL w HD2 nie wymaga użycia ekranu dotykowego, więc nie wiem, gdzie Twój problem...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Problem w tym, że jak chcę zainstalować, choćby ze strony: Sunnysoft InterWrite language localization for HTC devices to przy wyszukiwaniu urządzenia w trakcie instalacji pisze, że nie ma połączenia PDA z telefonem. O co w tym chodzi? Program HTC Sync wykrywa mi telefon, więc połączenie jest ok. Dodam, że pierwszy raz próbuję wgrać coś nowego do telefonu, więc pewnie robię jakiś prosty błąd.

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Włącz telefon w trybie HSPL i dopiero wtedy podłącz kabelek. Powinno wykryć przy instalacji.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Mam jeszcze jedno pytanie, Vinrael, szukam i szukam po forum podobne tematy i odszukałem temat, w którym mówisz że do MAGLDR v1.13 dobrym ROMem jest ten, który sam posiadasz. W tamtym temacie był link do niego, jednak nie do końca idzie pobrać ( przekierowuje na jakieś kiczowate strony). Jeśli miałbyś inną stronę z tym ROMem to proszę, zalinkuj, bo wujek Google nie daje rady. Link do tamtego tematu: http://htcclub.pl/42-tutoriale-faq-a...afi-szlag.html

    EDIT: Zainstalowałem oryginalny ROM WM, ale dotyk nadal nie działa. Słyszałem o jakiś sterownikach do dotyku, że przy nieumiejętnej instalacji może nie działać. Prawda to, czy fałsz?
    Ostatnio edytowane przez michal.115 ; 03.08.12 o 19:50

  6. #6
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Instalacja ROMU przy niedziałającym dotyku.

    Na początek spróbuj zainstalować stockowy WM 1.66 instalowany z karty - może pomoże. Jeśli jednak by nie pomogło, pozostaje serwis.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top