Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    One X

    Bateria HTC One X

    Witam, od 2 dni posiadam htc one x, i mam problem z baterią, przy normalnym użytkowaniu telefonu czyli np bawienie sie ustawieniami telefonu, przeglądaniu zdjęc i chwilowym korzystaniu z internetu (3G),zadzwonieniu gdzieś na chwile bateria wytrzymuje ok 4 h. I jest to oczywiście czas bez odtwarzania jakiś filmów czy grania w gry. Czy to jest normalne żeby bateria tak słabo trzymała?

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock
    To raczej nie jest normalne, instalowales jakieś programy które mogą działać w tle i obciążać procesor ?
    Spróbuj zainstalować watchdog niech pochodzi trochę może coś wykryje. Jak nic nie znajdziesz to hard reset a w ostatecznosci serwis

    Tapnięte z e3d

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1
    4h podświetlonego ekranu potrafią skutecznie "zabić" baterię. To i tak całkiem niezły wynik. Aktualizacja do 2.17 ma ponoć wydłużać ten czas nawet do 5h, jednak wiadomo, że nie jest to zależne tylko i wyłącznie od ekranu, a dochodzi zasięg, działania na plikach, jasność tego ekranu, wykorzystanie procesora etc.

    Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Niestety bateria w dzisiejszych telefonach nie pozwala na za dużo, nawet same nakładki od htc dużo nie poprawią, musisz maksymalnie ograniczać wymogi systemu na korzyść baterii

    Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.10.2013
    Skąd
    Grójec
    Posty
    12
    Słuchawka
    HTC one x

    Odp: Bateria HTC One X

    Troche krótko wytrzymuje,ale nie zapominaj,że w tego typu smartfonach,są programy które działają w tle,niektóre mozna wyłączyć,a niektórych nie, u mnie w tle pracuje ich 13.Animacja ustwaiona jako tapeta tez zżera sporo baterii.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top