Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowa słuchawka

  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Nowa słuchawka

    Witam wszystkich,
    Czas mojego Leosia dobiega końca ( jako głównej słuchawki :P ) , więc mam dylemat a propo jego następcy
    Nominowani zostali HTC one X i SG Note ( sgs3, jakoś mnie nie przekonał).
    Co do notatnika , to sprawa tego, że jest już troszkę starawy, wielkość mnie aż tak nie przeraża :P
    a co do one x , to obawiam się o baterie... bo do notki to zabiorę w razie co drugą.
    I najlepszym argumentem byłoby też porównanie jakości muzyki i aparatu

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nowa słuchawka

    Mam dostęp do obydwu telefonów (do jednego na stałe, do drugiego jak widzę się z ojcem).
    Muzyka na podobnym poziomie. Nie jestem jakimś wybitnym melomanem, więc dla mnie różnica jest żadna.
    Aparat - w HOX lepiej, choćby ze względu na momentalne robienie zdjęcia/zdjęć w chwili dotknięcia aparatu. Brak laga poprawia humor przy pstrykaniu
    Bateria - nie masz czym się przejmować. HOX działa zadziwiająco długo (dłużej niż HD2 z Androidem i dłużej niż HTC Sensation). Zawsze też można kupić zewnętrzną z kabelkiem :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Nowa słuchawka

    No, namowiles mnie za tydzien, lub 2 bedzie moj i przetestuje go grzecznie z beats'ami
    Teraz czekac tylko, zeby wyplatka wplynela

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Nowa słuchawka

    Teraz, jak już wyszło oprogramowanie 2.17, które poprawia wiele błędów software'owych, używanie tego telefonu stało się czystą przyjemnością. Nawet jeśli nie masz roota i nie bawisz się w customy - jest miodzio
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top