Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 264
  1. #81
    Junior Member
    Dołączył
    07.01.2011
    Posty
    3

    Odp: Witam wszystkich

    Witam. Jest mi bardzo miło że powstalo takie forum tylko o HD2. Liczę na dobrom pomoc i wszystkich gorąco pozdrawiam!

  2. #82
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    5
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich serdecznie.

  3. #83

    Odp: Witam wszystkich

    Smogg'u drogi, moje odczucia i uwagi wynikają z porównania HD2 do mojego poprzedniego telefonu czyli Nokia E71 i tak:
    Ad. 1,2,3,4
    Zgoda tylko w E71 nie musiałem niczego kupować bo dołączane akcesoria były wysokiej jakości i wszystko było w zestawie: porządny futerał, którego nie musiałem rozpychać, bardzo ładnie zrobiony kabelek usb, smyczka i świetny soft - wszystko mogłem sobie zgrać na płytkę, a przy podłączonym telefonie można było wysyłać smsy i inne.

    Ad.6
    No z jednej strony masz rację, ale w ciut mniejszej E71 to się bardzo sprawdzało. Jak wyciągam telefon z futerału to łapię za smyczkę i mam pewność, że mi nie wypadnie. A z HD2 ciągle się boję, że mi się wyślizgnie z łapek.

    Ad.7
    Poprawkę zainstalowałem i efekt prawie żaden. Myślałem, że to kwestia sprzętowa, ale pod Andkiem problemu nie ma.

    Co do map to mam MapaMap z Logo i sprawdza się całkiem nieźle. Mapy w Noki to trochę inna bajka i inne zastosowanie. Po pierwsze Nokia daje mapy całego świata za darmo (poza Koreą Północną ). Są pogrupowane na kontynenty i podzielone na kraje. Jadę do Belgi ładuję sobie beneluxy, lecę do Chin ładuję Chiny itd. Jest do tego fajna aplikacja i co ważne wszystko za friko. Mając załadowaną mapę nawet z beznadziejnym GPS z E71 mogę się odnaleźć w obcym mieście. I co ważne nie muszę mieć połączenia z netem jak w wypadku Google maps bo mapy Noki działają też w trybie off-line. Tak więc nie do końca chodzi o samą nawigację.

    No i muszę dodać kilka kolejnych punktów - wszystko E71 vs. HD2:
    12. - bark słowników, które były super w Noki - można załadować trzy dowolne języki i w między nimi tłumaczyć. Do tego jest wymowa.
    13. - brak voice dial i syntezatora mowy.
    14. - brak wbudowanego klienta SIP/VoIP - biznesowym fonie to teraz podstawa
    15. - brak możliwości wyświetlania kanału 50 na wyświetlaczu
    16. - nieoczywiste i skomplikowane przełączanie między aplikacjami
    17. - w porównaniu z E71 nie wspomnę o baterii, ale tu sprawa jest zrozumiała, choć htc mógł dać większą pojemności.

    Oczywiście to wszystko opinie subiektywne. Dla mnie te rzeczy to nie jakieś gadżety, ale narzędzia, z których korzystam i są mi potrzebne. Z przykrością przyznam, że jak na razie HD2, a bardziej jego oprogramowanie to jedno pasmo rozczarowań. Może się poprawi, ale na razie żałuję, że nie wybrałem jednak N8.
    Wiem, wiem ... zdrajca

    Żeby jakoś osłodzić tę litanię negatywów:
    - bardzo dobry skaner wizytówek - działa to rewelacyjnie.
    - super szybki gps



  4. #84
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    4

    Odp: Witam wszystkich

    witam wszystkich serdecznie, dzis mi przyszedl moj htc hd2, wiec zaczynam zabawe z nim

  5. #85
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Witam wszystkich

    Nasz kochany gRRubasku Podoba mi się, że dyskusja się rozwija Wiem, że to OT, ale co tam ^_^
    1,2,3,4,5 - zgadzam się jak najbardziej, ciężko zmyć zażenowanie z twarzy, kiedy do kupionego za grube pieniądze (przypadkowa zbieżność ;P) telefonu są dodawane gówniane akcesoria, brak uchwytu do samochodu w telefonie z takim wyświetlaczem i GPSem, a kabel od ładowarki samochodowej umożliwia tylko i wyłącznie ładowanie telefonu... Żadnym usprawiedliwieniem dla HTC jest to, że każdy chce na czymś zarabiać... choć może z drugiej strony, gdyby dorzucili nam te akcesoria, to telefon nie kosztowałby tyle, a 2 razy więcej... Całe szczęście, że serwisy aukcyjne pełne są relatywnie tanich zamienników (uchwyt samochodowy), a i same zapasowe kabelki nie kosztują majątku (choć zwykły kabelek USB od HTC kosztuje prawie 40 złotych, kiedy no name można dostać za 4...).

    6 - ok, używasz, może Ci brakować... ja nigdy nie używałem więc może nie przykładam do tego takiej wagi
    7 - to proponuję inny rom... nie pamiętam jaki masz, u mnie na romie Elmina problem z plamą nie występuje... pod Androidem też nie - tak jak u Ciebie, ale skoro nie występuje pod innym systemem, to widać ewidentnie, że to kwestia software'owa.

    12 - fajnym słownikiem z wymową jest SlovoED (tak, wiem, płatny, fuckup). Jeśli ma ktoś jeszcze coś innego, godnego polecenia/uwagi - proszę nie bać się zaprezentować Jest też oczywiście google translate... ale nie wiem jak u Ciebie w abonamencie z internetem
    13 - fakt są jakieś softy, ale ponoć źle się sprawdzają... osobiście nigdy nie używałem.
    14 - w zasadzie jw. do VoIP mam komputer i telefon podpięty pod router, w telefonie nigdy nie szukałem :-)
    15 - Nadal nie mam zielonego pojęcia czymże jest ten kanał 50 Skoro się do niego przyzwyczaiłeś, to oczywiście może Ci go brakować... ja nie wiem, nie miałem, nie widziałem... a czego oczy nie widzą
    16 - MMTaskManager - nie może być prościej :-)
    17 - HTC (znów odpłatnie) wypuściło większą baterię z większą klapką... ale nie wszystkie Andki ją obsługują... poza tym to zwiększa wymiary i wagę samego telefonu (choć waga może nie jest tak istotna, kiedy portfel po zakupie baterii jest znacząco lżejszy ). Ja tam się cieszę jak mi do wieczora wystarczy baterii - na noc i tak podpinam ładowarkę, więc nie jestem specjalnie zły na jej wytrzymałość... moc kosztuje, a cieszy mnie, że HD2 jest szybki :-) Oczywiście nie obraziłbym się, gdybym ładował baterię co dwa, czy może nawet co trzy dni... Ah, się rozmarzyłem

    Tak jeszcze sobie myślę, o tych Twoich mapach z Nokii... Ostatnio miałem przyjemność testowania (pod Androidem) Sygic Aura... tam przy pierwszym uruchomieniu można wybrać mapy do ściągnięcia - było tego sporo, nie przeglądałem wszystkich, ale robiło wrażenie dość pokaźnej listy Po jednorazowym zassaniu map - masz je już w telefonie i więcej nie łączy z internetem. No a mapy są made by TomTom, więc na ten Benelux, czy inne europejskie państwa powinny się nadać
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #86

    Odp: Witam wszystkich

    Smogg'u drogi, dzięki za porady. Powalczę, ale coraz bardziej zastanawiam się jakby to wymienić hd2 na e72 (względnie N8). No niestety, może to tylko trudne początki, ale telefon mam tydzień i była to męka. Braki w wyposażeniu nie rokują dobrze. Wszystko o czym piszesz to jednak kompromisy i "erazace"
    Chyba nie jestem kompatybilny z tym telefonem, a w zasadzie bardziej z WM6.5

  7. #87
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Witam wszystkich

    To pobaw się Androidem - naprawdę warto
    Jedyne - dla mnie - w czym WM>Android... to AutoMapa
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #88

    Odp: Witam wszystkich

    Android obiecujący. Ale dalej to kompromis i kombinowanie.
    Na tym microsoftowym badziewiu testuje MapęMap z ostatniego LOGO i wbrew różnym opiniom jest całkiem niezła, a kilkakrotnie tańsza AM.
    Generalnie na nawigacji mi specjalnie nie zależy bo mam fabrycznie wbudowaną w aucie bardzo dobrą i mapy na całą Europę. AutoMapa i MapaMap są dobre na Polskę.

  9. #89
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Witam wszystkich

    proponuję założyć osobny temat na +i- HD2 bo to miał być lekki odskok a się coraz bardziej poszerza
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #90
    Junior Member
    Dołączył
    12.01.2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    4

    Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich.
    Od wczoraj zaczynam swoja przygodę z HD2 i narazie zapowiada się dobrze


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top