Cytat Zamieszczone przez rceglarek Zobacz posta
WM dla mnie to przeżytek z jednego względu - mało aplikacji
Tyle razy czytam ten argument ale go nie rozumiem! JAKIE aplikacje masz na myśli? Jeśli gry to mi to wisi. Jak dla mnie to jest od groma aplikacji pod WM których używam od 3-5 lat (na innych smartfonach) które sprawują się JAK NIC INNEGO POD ANDROIDA!

PRJ może i dawno miało aktualizacje, ale tylko z jednego powodu. Stał się stabilny i nie trzeba mu więcej poprawek. To jest stock z bodajże Wildfire'a i działa pięknie
To w ogóle możliwe, że osiągnąć 100% doskonałość? Jak tak to może z WM jest podobna sytuacja?

NAND od SD różni się diametralnie:
1. SD wpierdziela baterie jak głupi, dosłownie, kilka godzin i masz po telefonie.
OK, tylko ten jeden argument przekonuje mnieałeś mnie CAŁKOWICIE! Tylko ciekawe dlaczego tak się dzieje? Transfer SD->smartfon pochłania dodatkową energię?

Dystrybucji jest pełno, powiedziałbym nawet od groma. Od najnowszych Andków ( często jeszcze alpha lub beta testy, ale można się bawić), po te starsze, stabilne, jak PRJ
Ponieważ wiesz... Jak już się decyduję na system który ma być JEDYNY to niech to będzie jakims NAPRWDĘ szczytowym osiągnięciem technologicznym!
Ten PRJclean np. nie ma jeszcze wsparcia dla grafiki HWA - jestes pewien, że warto się na nim koncentrować? Proszę tutaj o informacje bo mam teraz tyle obowiązków na głowie, że nie mam kiedy się bawić we wgrywanie i próbowanie kolejnych dystrybucji i chcę czegoś PEWNEGO (stąd się właśnie oglądam na WM i jego pewność i stabilność)