Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    [OffTopicMode: ON]
    @maczo3x: czasami dialer świruje i wystarczy zwykły restart urządzenia. Jeśli to nie pomoże - HR. Skoro to kwestia tylko i wyłącznie połączeń, to z dotykiem jest wszystko ok, a problem leży po stronie software'u.
    [OffTopicMode: OFF]
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    07.12.2010
    Posty
    11

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    Reset już był pozostaje HR. Musze trochę się przemęczyć bo nie ma czasu na HR i konfigurowanie no nowo systemu :-) dzięki za pomoc

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    8

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    Tak sam już wcześniej wgrywałem rom z tej strony http://hd2blog.pl co do samej nazwy to pamiętam tylko tyle że arturn (gdy zrobiłem twardy reset to teraz jak włączyłem telefon to chce się odnowa wszystko instalować-tak jak jest gdy się włączy nowy telefon i teraz jest nazwa ANASTASIA BY ARTURN)i aby dalej kontynuować należy nacisnąć na DALEJ a tu nic nie reaguje na dotyk
    Co do samego zainstalowania nowego romu to wolałbym aby ktoś był kto w razie problemu podpowie mi co dalej robić gdyż już na samym początku mam problem
    Na karcie pamięci mam-nowy rom (ale jeszcze nie ten na którym mogę oddać telefon do serwisu) z właściwą nazwą -uruchamiam telefon z wciśniętą słuchawką pojawia się kolorowy ekran(ten z paskami) i to tyle telefon się wiesza Coś mam nie tak tylko co i tu potrzebuję pomocy

  4. #14
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    siedzę w domu
    Posty
    18
    Słuchawka
    HTC Sensation,HD2

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    musisz wgrac orginalny rom 1.66 z karty tylko on usunie hspl jest na hd2blogu

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    11.01.2011
    Posty
    2

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    Witam. Chciałbym podłączyć się pod ten ten wątek, również z moim problemem. Pewnego dnia przestał działać mój ekran, choć klawisze "prawdziwe" działają. SR zrobiłem, ale nic nie pomogło. Przed HR chciałbym zrobić zrzut danych na kompa. Czy któryś z programów: SK Tools, BSB Tweaks, czy SPB Backup pomoże mi, jeżeli nie mam dostępu do telefonu? Nawet nie mogę wpisać pinu! Jeżeli chodzi o soft, to nic nie zmieniałem, więc jest oryginalny Leo. Co możecie poradzić w kwestii tych dwóch problemów?

  6. #16

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    To wyjmij kartę sim. Może przez ActiveSync sync dało by jakoś radę

  7. #17
    Junior Member
    Dołączył
    11.01.2011
    Posty
    2

    Odp: HTC HD2 stracił dotyk

    Po synchronizacji danych ze źródłem zewnętrznym poprzez ActiveSync (Outlook) i HR żadnej poprawy. Niestety synchronizacja nie daje całkowitego efektu odzyskania danych - można odzyskać kontakty, (chyba maile), zdjęcia i filmy (poprzez zgranie jak z dysku zewn.), dane z kalendarza. I tyle. Niestety czeka mojego Leosia serwis.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top