Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    2
    Słuchawka
    E52

    Który wybrać??

    Hejka
    Potrzebuje waszej pomocy wyborze telefonu. Modele jakie mam do wyboru cha cha, Desire C, Explorer A310E czy Wildfire S. Bardzo was proszę o rady który model wybrać i dlaczego.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Z wyżej wymienionych brał bym Desire C-ma procesor Snapdragon i po zRootowaniu możesz go podkręcić nawet do 1.2ghz a do tego masz Androida 4.0 z sense 4



    Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

  3. #3
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Który wybrać??

    HTC Explorer = HTC Wildfire S = HTC Desire C. Wszystkie te 3 mają ten sam procesor (Qualcomm Snapdragon MSM7227A), to samo GPU (Adreno 200), tą samą rozdzielczość wyświetlacza (480x320). Jednak z tych trzech przemawia do mnie najbardziej Desire C, z racji Androida 4.0, większej ilości wbudowanej pamięci, szybszych prędkości przesyłu danych oraz tego, że seria Desire jest umieszczana wyżej w hierarchii HTC niż Wildfire... Tak więc jakość wykonania stoi na trochę lepszym poziomie. HTC Cha Cha natomiast ma mocniejszy procesor niż reszta, natomiast same prędkości przesyłu danych są ponad o połowę (sic!) mniejsze...
    Konkluzja - ja bym wybierał pomiędzy Cha Cha a Desire C. Jeśli trzeba Ci klawiatury fizycznej, bierz Cha Cha, jeśli nie - lepiej posłuży Ci Desire C.

    @Chicken - uprzedziłeś mnie. Jednak nie wiem, czy wiesz, ale wszystkie te 3 (Explorer, Wildfire S, Desire C) mają Snapdragona... x) Konkretnie MSM7227A, i MSM7227 w wypadku Wildfire. Przy zrootowaniu telefonu tak samo możesz wykręcić i Wildfire - problem jest w stabilności...

    W dodatku napisałeś post pod postem, i każdy z nich wnosi... praktycznie nic. Proszę, popraw chociaż ten post-pod-postem, albo któryś z nich wyleci w koszu ;<
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top