Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Mowie o wersji stabilnej 9 na ICS a nie o super fiuczerowe zelki które królują na polskich dyskotekach xD

    Polecam ale kolega chce weźmie nie to nie-przecież swój rozum ma

    Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

  2. #12
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    1. Wiesz w ogóle od czego pochodzi 'fiuczer' i kiedy można go użyć? Jeśli wiesz - fajnie. Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie, mówiąc że najwięcej nowinek ma Cyan. Teraz mówisz, żeby zrezygnował z tej wersji z największą liczbą 'fiuczerów', bo blah blah blah (łał, nawet nie powiedziałeś dlaczego). Zaprzeczasz sam sobie - a to jest największa podwalina w dyskusji
    2. Polecasz, jednocześnie twierdząc że reszta (w tym wypadku ROMy z Sense) to gówno - to typowo nieobiektywne podejście, sugerujące z góry jednego zwycięzce, pomimo tego że - już reasumując - Cyan9 nie jest taki super, jak go opisujesz - kwestia stabilności leży w możliwości zmiany pliku build.prop (którą z resztą mamy w każdym rootowanym Androidzie).

    Nie mówię, żebyś nie polecał. Po prostu nie oczerniaj reszty, bo wtedy odgórnie sugerujesz komuś rozwiązanie, które nie musi być dla niego najlepsze.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #13
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Panowie , ja nie kłótliwy jestem i o to samo Was proszę . Wiem , że jest to pewnie odwieczna dyskusja co lepsze . Mam ten sam problem , kiedy się udzielam na forach ze sprzetem komputerowym. Ale ok. W tej kwestii co jest dla mnie ważne. WM już mnie wykończył . Po zmianie ROMu problemy ze zwiechami ustąpiły lecz nie całkowicie.
    Dlatego chciałbym system stabilny w porównaniu do WM 6.5. Ma się nie wieszać , ma odblokować pamięć , bo też jest frustrujące jak zrobisz kilka zdjęć , wyskakuje komunikat , że masz mało miejsca. I takie pronlemy z internetem , żeby nie wystepowały ...... jak opisałem wyżej. Jak bedzie miał fajne ikonki to też zajefajnie. Generalnie ma wszystko płynnie działać i już . Potrzebuję tej słuchawki do pracy , a nie do zabawy....
    Co do Regenersisu - zawołali za wymianę 700 zł + Vat. Za tę cenę mogę sobie kupić nową słuchawkę Potrzebuję kogoś tańszego , ale kto wykona dobrze robotę...

  4. #14
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    To nie jest odwieczna dyskusja - nie mam takich problemów np. przy rozmowie z MatrixemSTR bo podchodzi do sprawy obiektywnie - każdy przedstawia swoje argumenty i każdy wyciąga wnioski - a właśnie tego ostatniego brakuje u Chickena, niestety.
    Ma się nie wieszać - teraz praktycznie wszystkie nowe dystrybucje się nie wieszają - kwestią jest dobrze zainstalowany Android.
    Ma odblokować pamięć - jeśli mówisz o pamięci RAM to jest to kwestia bootloadera - więc jak zainstalujesz, tyle masz RAMu Jeśli chodzi o ilość pamięci NAND - polecam zrobić partycję EXT3 i wszystkie aplikacje wrzucać na nią - np. programem Link2SD czy App2SD.
    Problemy z internetem nie istnieją.
    Ikonki zależą od zainstalowanych aplikacji - każda aplikacja ma swoją ikonkę.
    Twoje wymagania spełniają praktycznie wszystkie ROMy oznaczone jako 'finished'. Cyan9, GBLeoR6.1, PRJ Clean Desire v.0.3.2, Team Blue Droid Sense, Nexus HD2, TyphooN Cyanogenmod, Energy Sense...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #15
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Super , Wasze posty są bardzo przydatne , ale kto mi to zainstaluje ? Ja się obawiam , że spieprzę dzieło.....
    Ale bardzo dziękuję. I fajnie , że tu trafiłem.

  6. #16
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Chicken napisał bardzo fajny poradnik w dziale HD2. Jeśli jesteś osobą inteligentną (a sprawiasz takie wrażenie) to dasz sobie ze wszystkim spokojnie radę.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  7. #17
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Dzięki , spróbuję.... Na razie bardzo dziękuję.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top