Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy i szukam pomocy , bo mam problem z moim Leo.
    Otóż od jakiegoś miesiąca nie aktualizuje mi pogody . Nie zwracałem na to uwagi , ale kiedy na niebie piękne słońce , a na telefonie deszcz i wycieraczka. Dlaczego zacząłem aktualizować ręcznie , ale wywala błąd. Więc zerknąłem do ustawień internetowych. Okazało się , że wszystko wykasowane . Wszedłem na stronie Playa i chciałem skonfigurować automatycznie , ale poza informacją , że dostanę smsa konfiguracyjnego ale takowy nie przyszedł . Zacząłem grzebać w necie , ale nie znalazłem rozwiązania. niby wszystko poinstalowałem , internet chodzi ( licznik się kręci) , ale stron internetowych nie da się otworzyć ( Error) i aktualizacji pogody też nie ma
    Czy ktoś miał podobny problem ? Jeżeli tak , jak go rozwiązał ? Proszę o pomoc ...
    Dodatkowe informacje :
    System : WM 6.5
    ROM: 3.14.479.2
    Radio : 2.15.50.14
    Wersja systemu operacyjnego: 5.2.21913
    Operator PLAY

    Czy zmiana systemu na Androida wyeliminuje tego typu problemy ? Czy jest stabilniejszy od WM?

    Liczę na pomoc

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Zmiana na Androida czy WP7 wyeleminuje tego typu problemy jednak zwykły hard reset powinien pomóc


    Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

  3. #3
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Dzięki , tak myślałem . A zanim przesiądę się na inny system , można jakoś ten problem rozwiązać ?
    Jeszcze jedna rzecz , niby banalna , ale nigdy tego nie robiłem . Jak zrobić backup , żeby nie stracić przede wszystkim kontaktów i wiadomości smsowych . Reszta jak pójdzie w kosmos , to raczej się nie zapłaczę. Jakiego Androida polecacie . I szukam kogoś , kto mógłby mi go wgrać z Warszawy lub okolic. I ew. wymienić dotyk , bo tel. mi spadł. Słyszałem o różnych wypadkach , a trochę jestem w tym temacie zielony.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Co do backupu- kontakty do Google możesz wysłać, co do reszty nie słyszałem
    Androida- pobierz takiego który będzie ci wygodny.
    Co do wgrania, masz poradnik- nie idzie nic zepsuć

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    A jak wysłać ? Zaznaczam , że nie mogę nic zrobić, kiedy wymagane jest połączenie z internetem. Zostaje tylko kabel
    Android , który jest najbardziej stabilny ?

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Fani sense zaraz zlecą się ze swoim shitem - wgraj MIUI GB dostępne pod adresem MIUIPolska.pl albo na XDA poszukaj romu opartego o Cyanogenmod9

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    KurczaQ - dobór nakładki to kwestia gustu - więc mógłbyś trochę ochłonąć przy fan-boy'owaniu MIUI, Cyana etc.?
    Lepiej zamiast narzucać wszystkim w koło MIUI i Cyana dałbyś możliwość wyboru - jeśli zależy Ci na tym a na tym, weź to i to... Jeśli komuś zależy na prostocie MIUI niech bierze MIUI, jeśli komuś zależy na wyglądzie niech bierze Sense etc...
    Przestań w końcu narzucać wszystkim swoje zdanie, tylko przedstaw obiektywne argumenty i daj ludziom samodzielnie myśleć!
    goddamnit!
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    CyanogenMod i MIUI z racji stabilności o którą prosi twórca tematu plus najnowsze możliwości i wersję Androida


    Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

  9. #9
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    38
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    Panowie, Panie a mozecie mi polecić kogoś na teranie wawy , kto wymieni mi wyświetlacz (potłuczony ) i wgra androida?

  10. #10
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak połączenia internetowego w moim Leo.

    @Kurczak - Jakby co najmniej PRJ czy GBLeoR6.1 były mało stabilne. Ja wiem, że MIUI jest stabilne, ale dokładnie tak samo stabilne są ROMy z Sense... Jeśli tak nie uważasz, doczytaj ostatnie nowinki w kernelach sense.
    Najnowsze możliwości? Czyli? ;S
    Najnowsze wersje androida? bo Cyan pierwszy wydał 4.1 na HD2? Co z tego, jak nic nie działa ;S
    Przestań fanboyować MIUI i Cyana (a przynajmniej narzucać go wszystkim w koło mówiąc, że Sense to gówno... bo to kwestia gustu - pozwalając swojemu gustowi zapanować nad całą Twoją wypowiedzią czynisz swoje wypowiedzi mniej wiarygodnymi i mniej użytecznymi), tylko podejdź, proszę, obiektywnie do sprawy, a nie z punktu 'widzimisię'. Ludzie (choć może tego nie wiesz) mają też własną wolę i własne gusta - pozwól więc im decydować za siebie, dając im wybór a nie praktycznie rozkazując co mają zrobić.

    @aficio - Jeśli chodzi o wymianę wyświetlacza polecam regenersis - na 100% pewny serwis, choć tani nie jest. Później sam możesz sobie wgrać Androida
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top