Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    witam

    jak w temacie, próbuje udostępnić połączenie internetowe za pomocą HD2. w ustawieniach "tethering i przenośny punkt dostępu" włączam "przenośny punkt WiFi" ustawiam nazwę oraz zabezpieczenie (próbowałem na otwartym i wpa2 psk) i nic. komputer łączy się z HD2 za pomocą połączenia wifi które zrobiłem w ustawieniach słuchawki jednak nie mam dostępu do internetu. w słuchawce mam włączone transmisję danych (nie mam problemu z korzystania z internetu w HD2 za pomocą połączenia 3g, hsdpa czy co tam akurat jest w zasięgu). sieć to play andek wer 2.3.7
    czy trzeba jeszcze coś ustawiać? Próbowałem połączyć hd2 z laptopem z win xp oraz z tabletem goclever w obu przypadkach ten sam efekt.

    z gory dziękuje za pomoc
    pozdrawiam
    krzysiek

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    Ogólnie rzecz biorąc są 2 `issues` większości kernelów na HD2 mianowicie nagrywanie w 30fps przy rozdzielczości 800x480, i udostępnianie Wi-Fi. Po prostu nie będzie działać. Jeśli jednak jest Ci to potrzebne, polecam ROM GBLeoR6.1 - pozbyli się obu wad, jednocześnie zostawiając stabilność systemu. Korzystam z tego codziennie (HD2 -> TF300T) i wszystko śmiga.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    Na Nexus HD2 ICS tethering też działa. Używałem go kilka razy przy udostępnianiu internetu dla NetBooka. Zobacz jeszcze pierwszy post na Xda w temacie z Twoim ROMem, zwykle gdy nie działa podają różne rozwiązania.

  4. #4
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    Tak, zapomniałem dodać że owe 'issues' występują (nie mylę się...?) tylko w ROMach Sense (nie wszystkich - przykład GBLeoR6.1 właśnie)...
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Słuchawka
    hd2

    Odp: problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    dzięki za pomoc

    przymierzam sie do zmiany softu na MIUI w dystrybucji 2.3.7 polecany przez @KurczaQ, jednak nie mogę się za to zebrać (muszę sobie przypomnieć jak to się robiło i pościągać oprogramowanie , parę miesięcy temu zmieniałem soft a i z czasem nie bardzo ) czy na tym sofcie będzie działać wifi router?. zależy mi aby mieć neta na tablecie, posiadam modem icon225 jednak tablet niestety go nie obsługuje, będę musiał go wymienić na jakiegos huwaweia a może da się jakoś zainstalować sterowniki do w/w modemu?

    pozdrawiam
    krzysiek

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: problem z udostępnianiem internetu przez wifi

    Tak będzie działało jak najlepiej


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top