Witam serdecznie. Zainstalowałem na moim HTC HD2 [Rom]WP7 Mango 7720 PL | HTC HD2 Blog wg przepisu. Generalnie chodzi bardzo porządnie. Karta kingston 4gb (4).

Od czasu do czasu telefon ma jakieś zwiechy, które objawiają się następująco:

  • gdy ktoś do mnie dzwoni, nie potrafię dać "odsłoń" aby odebrać rozmowę - próbuję odsłonić, przeciągnąć do góry to ekran tylko delikatnie skacze i wraca na miejsce
  • gdy wybudzam z uśpienia (prawą słuchawką) i ukazuje mi się tapeta, nie potrafię jej przesunąć do góry (tylko na 1 cm się unosi i wraca na dół), to samo gdy próbuję klawiszami funkcyjnymi coś odpalić. Gdy nie robię nic, ekran po 2 sekundach ciemnieje (opacity) i się wygasza
  • nie potrafię wejść do aplikacji, choćby do ustawień, wiadomości... - w tym czasie poprawnie działa tylko przycisk wstecz (klawisz ze strzałką)


Poza tym chodzi płynnie i szybko. Te zwiechy czasem same miną, a czasem muszę go parę razy wygasić prawą słuchawą.

Jest to irytujące, kiedy nie mogę odebrać, gdy ktoś do mnie dzwoni . Sam WP7 wygląda futurystycznie i nie chcę z niego rezygnować. Czy ktoś miał może podobne problemy, macie jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam