Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.09.2012
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    16
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8835.35 v8.5

    Lightbulb Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Witam, zainstalowałem [Rom]WP7 Mango 7720 PL | HTC HD2 Blog i mam teraz bardzo dziwną przypadłość. Podczas rozmowy, przy włączonym trybie głośnowówiącym prawie nie słyszę rozmówcy (regulacja głośności na FULL 10/10). Zastanawiam się czy to może być wina systemu, czy może głośnik mi pada. Dzwonki słyszę w miarę głośno, a to chyba ten sam głośnik. Czy istnieje jakaś metoda, aby podkręcić ten głos?

    Nie świecą mi dwa prawe przyciski, ale działają (słuchawa i strzała), pewnie czeka mnie wymiana całej klawiatury - miał ktoś podobny problem?

    Oprócz tego czasem nie działa dotyk... ten telefon chyba musiał komuś upaść, albo ten typ tak ma, jest słabo wykonany i po 2,3 latach nadaje się do serwisu Wiązałem to z WP7, ale chyba jest to usterka dotyku - pisałem o tym tu http://htcclub.pl/35-windows-phone/2084-wieszanie-blokowanie-podczas-odbierania-polaczen-wybudzania-wp7.html/

    Nie wiem czy to dobry dział, ale poprzedni właściciel twierdzi ze na WM głośnomówiący chodził dobrze ( traktuję tę informację z przymrużeniem oka ) więc sprawa dotyczy WP7

    Dzięki, pozdrawiam

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Z tego co pamiętam, to przypadłość WP7 na HD2.
    Odnośnie tego, że nie działa Ci podświetlenie przycisków etc. - samo z siebie popsuć się nie mogło. Mam ten telefon już... prawie 2 lata i nic takiego się nie dzieje przy dość mocnym użytkowaniu. Włącznie z tym, że wypadł mi z kieszeni na trailu i kumpel przejechał po nim rowerem... Nic się takiego po prostu nie dzieje. Ktoś musiał po prostu go nieźle naruszyć
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Gadanie.... Pobierz z XDA Rom oparty o WP7.8,wszystko chodzi, głos i podświetlenie też

    Wysyłane z mojego N70 DUAL CORE za pomocą Tapatalk 2

  4. #4
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.09.2012
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    16
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8835.35 v8.5

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Właśnie pobieram HTC Fanboys downloads - View a file i zobaczymy co to potrafi KurczaQ czy to najlepsza polska edycja WP7 na HTC HD2?

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    To nie jest polski rom ale posiada język polski- chodzi fajnie, polecam, chociaż w sumie osiadłem na Androidzie na tą chwilę

  6. #6
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.09.2012
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    16
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8835.35 v8.5

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Oczywiście chodziło mi o język PL a nie polski rom Wgrałem 3_HD2 Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8835.35 v8.5.rar. Głośnomówiący zaczął działać, czyli to była wina poprzedniego softu. Przyciski nadal nie świecą i dotyk się przycina.

    Dziwne jest to, że podczas ładowania systemu widze tapetkę Windows Phone 8. A w ustawieniach -> informacje Windows Phone 7.5 a nie 7.8 jak myślałem. Tak czy owak, jest kilka zmian:
    - można zmieniać rozmiar kafelek (bardzo fajna funkcja)
    - ogromna ilość kolorów akcentów
    - dodatkowo: Nokia transport, root menager, usb video out i tyle
    - przycisk zielonej słuchawki i windows nie działa, menu z kafelkami teraz jest po przyciskiem z domkiem. Szkoda że nie mogę odbierać rozmów zieloną słuchawą - czy da się jakoś zmodyfikować rejestr na zainstalowanym WP7 aby obsługiwał pozostałe przyciski?

    Chodzi stabilnie, szybko.

    Tylko martwi mnie jedno - dlaczego youtube przycina co 2,3 sekundy ? Mam kartę kingston 4gb (4). Może zrzuca sobie materiał na karte i dopiero odtwarza, a nie do pamieci telefonu. I właśnie ta karta jest za wolna... Wykluczam słaby transfer, stałem obok rootera 2 MB. Nie wiem jakby się zachował YT na WM 6.5, nie sprawdzałem. Miał ktoś podobny problem?
    Ostatnio edytowane przez oepd ; 08.10.12 o 09:23

  7. #7
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    YT czasem tak ma że strasznie zamula. Ostatnio nawet dość często...
    Z tego co pamiętam to pod zieloną słuchawkę można ustawić jedynie aparat lub włączenie odtwarzania muzyki.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Po instalacji ROMu dostajesz parę narzędzi do konfiguracji i jest tam narzędzie do obsługi klawiszy
    Co do zacinania dotyku - zrób Hard Reset.
    Podświetlanie klawiszy- nie wiem co ja wgrałem ale miałem je- to była zewnętrzna aplikacja

  9. #9
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.09.2012
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    16
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    Pdaimatejam Rom Wp7.8 OS 7.10.8835.35 v8.5

    Odp: Cichy głośnomówiący i brak podświetlenia dla dwóch klawiszy

    Hard reset zrobiony zaraz po instalacji Podświetlenie dla dwóch skrajnie prawych klawiszy nie działało już nie działało na WM, więc to będzie jakaś fizyczna usterka. KurczaQ jak się nazywa to narzędzie do obsługi klawiszy?, bo jakoś nie mogę tego znaleźć - chyba nie ma tego w tym ROMie..

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)
    Musi być, przy instalacji ROMu nawet wyskakuje w tym celu pierwszej konfiguracji, szukaj, nie pamiętam bo od dawna nie miałem WP

    Wysyłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 2


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top