Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC 7 Mozart T8698

    Zepsuty HTC 7 Mozart-gwarancja

    Witam. Problem polega na tym, że po prostu z dnia na dzień telefon przestał działać. HTC nie działa, nie da się go włączyć. Dioda od ładowania nie reaguje. Z telefonem nie było nic robione.
    Był zalany na początku sierpnia br. ale po dniowym wysuszeniu telefonu wszystko działało do dziś (po wyświetlaczu trochę widać, że był zalany). Miałem wgranego nieoryginalnego, tzn wersje całkowicie odblokowaną. Teraz moje pytanie brzmi, czy da radę go jakoś samemu odratować? Czy jeśli mam gwarancję to są jakieś szanse, że zrobią to wszystko w ramach gwarancji?

  2. #2
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Zepsuty HTC 7 Mozart-gwarancja

    Zalane telefony czasem tak mają. Po wysuszeniu chodzą dobrze, a potem nagle z dnia na dzień padają.
    Na naprawę gwarancyjną nie masz szans, od razu zobaczą że zalany i odeślą z powrotem.
    A wymiana płyty na własny koszt to 300-700 zł, w zależności od telefonu.
    Jedyne wyjścia to albo sprzedać na części, albo znaleźć gdzieś płytę główną lub rozwalony telefon na Allegro.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Zepsuty HTC 7 Mozart-gwarancja

    W sumie na częściach możesz wyjść lepiej jak na całym telefonie, i przy odrobinie samozaparcia i talentu do reklamy zarobisz na częściach na nowego Mozarta
    W sumie jeżeli kupiłbyś płytę główną od jakiegoś rozwalonego Mozarta to w dowolnym serwisie GSM za 30 zyla ci to przełożą


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top