Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 75

Wątek: Automapa

  1. #31
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Automapa

    zobacz w opcjach automapy chyba zakładka interfejs ale moge się mylić, przeznacz więcej pamięci na automapę
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #32
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa

    A jeśli mówiąc o "zamulaniu" masz na myśli łapanie fixa - wiele osób na różnych forach zauważyło, że z radiem 2.15 trwa to dłużej, niż np. 2.12 (w tym ja :P). Ale jak złapie, to trzyma... Choć tutaj też mamy inną sprawę - część HD2 potrafi się gubić na skrzyżowaniach (kiedy stoisz to gubi sygnał i czeka na ruch). Ponoć jest to wina samego telefonu (a nie AM), ale - przynajmniej mi i mojemu tacie (też ma HD2 :P) - pomaga na to cab z fixem. Pytanie tylko: czy ktoś jeszcze tutaj ma taki problem?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #33
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Automapa

    u mnie przy 2.15 szybko łapie fixa, nic nie zamula...jestem zadowolony
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #34
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa

    Sama AM też mi nie zamula.. Nie wiem, czy miałeś porównanie z 2.12 - tam fixa łapało mi dużo szybciej... Nie mówię, że 2.15 to jakiś dramat i masakra, bo tak nie jest - w porównaniu do Omnii czy nawet niektórych nawigacji samochodowych (mamy w firmie 2, które są sprzedawane jako sprzęt z i pod AM) to 2.15 nadal wypada bardzo, bardzo dobrze.

    Coś, co ostatnio powodowało u mnie zamulenie komunikatów - tzn. nawet samo proste "skręć w prawo" było odtwarzane z 2 przycięciami, to - przypuszczam - straszna fragmentacja systemu plików na karcie pamięci... przerzucenie z niej wszystkiego na komputer, format i z powrotem na kartę rozwiązało ten problem. Ale to same dźwięki - żeby AM jako taka mi przycinała, to się jeszcze nie zdarzyło... albo ja nie zauważyłem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #35
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Automapa

    W sprawie skakania na postoju to owszem ja też tak miałem ale mayek fix poprawił sytuację i już nie mam tego problemu, podobno część telefonów tak ma, wada agps
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  6. #36
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Automapa

    Mam porownanie, bo testowalem wszystkie radia od wersji 2.07. Moim zdaniem radio 2.12 niestety nie jest dobre do automapy. Na to radio wiekszosc uzytkownikow narzekala, ze fixa lapie bardzo dlugo. Radio jest skopane, htc chcialo zlikwidowac skakanie sygnalu kosztem szybkosci łapania fixa. Niestety to bylo bardzo denerwujace, dlatego wszyscy wracali na 2.10. W 2.15 jest juz ok. automapa lapie fixa ok 5 sek. i zlikwidowany problem z skakaniem sygnalu na skrzyzowaniu. w 2.15 instalowanie fixow do gps jest zbedne a nawet pogarsza dzialanie. Na plus 2.15 dodam, że nie pamietam kiedy telefon zaliczyl zwieche. Jest bardzo stabilny.

  7. #37
    Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Automapa

    U mnie problem nie polega na łapaniu fixa tylko na samym działaniu Automapy. Poprostu AM muli. Długo rysuje mapę, nawet kilka sekund. Mam najnowszą AM 6.6.2 i najnowszy ROM 3.14 z radio 2.15. Na starym ROMie 1.48 śmigała, że hej.

  8. #38
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Automapa

    To dziwne. Mam rom na driverach 3.14 i radio 2.15 i Automapa śmiga, że szok. Nie ma żadnego mulenia. Program działa bardzo szybko bez przycinania. Proponuję sformatuj kartę i wgraj na nowo.

  9. #39
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Automapa

    a zrobiłeś tak jak mówiłem? zwiększyłeś pamięć dla automapy i poi?
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #40
    Member
    Dołączył
    10.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Automapa

    [quote author=kasier link=topic=28.msg1310#msg1310 date=1292354091]
    a zrobiłeś tak jak mówiłem? zwiększyłeś pamięć dla automapy i poi?
    [/quote]
    Oczywiście. Zrobiłem na maksa, chyba 15MB a dla POI nie zwiększałem, gdyż nie wgrywam zewnętrznych Pojów.

    Spróbuję sformatować kartę.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top