Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Wątek: Automapa

  1. #71
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa

    Całkiem możliwe, że instalacja na czysto pomoże. Czasami AM potrafiła robić sceny po kilku aktualizacjach wersji... Zwłaszcza przy betach.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #72
    Member
    Dołączył
    11.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Automapa

    Ale podobno innym chodzi bardzo szybko. Zainstalowałem AM na nowo i ciągle jest tak samo. Baardzo muli. Długo przelicza trasę, wiesza się i czasem sama wyłącza. Ogólnie kaszanka. Gdyby problem był u wszystkich to bym nie pisał, ale wszędzie gdzie czytam to ludziom chodzi ok a u mnie na HD2 zamula :/

  3. #73
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa

    No to inne pytanie - czy innym tak sprawnie chodzi właśnie na HD2? Może nasz kochany developer tej nawigacji jeszcze nie zoptymalizował swojego produktu pod kątem tego urządzenia... z mojej perspektywy mogę jedynie wyrazić nadzieję, że częściowe porzucanie WM zaowocuje szybszym wypuszczeniem AM na Androida Całkiem możliwe, że na tym forum ucieszyłoby to większość użytkowników Leona - coraz rzadziej można spotkać WM w opisie ^_^

    Wracając do tematu - HR nigdy nie jest miły, ale możliwe, że coś "blokuje" płynne działanie navi? Swego czasu, na Leonie właśnie, AM zaczęła mi "przycinać" - nawet komunikaty głosowe były odtwarzane w 3 podejściach... pomogła defragmentacja systemu plików na karcie SD. To mało inwazyjne, acz czasochłonne zajęcie (w zależności od ilości plików i ich stanu)... możesz zacząć od spróbowania właśnie tego rozwiązania.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #74
    Member
    Dołączył
    11.12.2010
    Skąd
    PLE
    Posty
    30

    Odp: Automapa

    Wróciłem do starej finalnej 6.8.1 i też zacina. Czyli nie jest to wina Automapy tylko coś u mnie nie tak. Chociaż zaczeło się od instalacji Beta2, czyli coś w ich plikach mogło być nieteges. Cóż niestety będę musiał strzelić formata karty co nie jest miłe bo mam dużo programów na niej :/

    Co do systemu, ja używam WM właśnie ze względu na AM. Jak tylko wyjdzie AM na Androida sprzedaje ukochanego Leosia i zmierzam w coś mocniejszego Sensation XE albo Vigor, który jest na dalszym horyzoncie.

  5. #75
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Automapa

    To przy okazji, skoro dzieje się to i na starszej wersji, jeśli to nie problem, to zrób sobie przy okazji HR tego telefonu. Po HR i przeczyszczeniu karty SD proponuję wgrać od razu tą nowszą wersję i udać się na małe testy. Jeśli będzie dobrze działała, to dogrywaj resztę swoich aplikacji. Jeśli nie - ponownie HR i reinstalacja AM, tylko tym razem starszej, stabilnej wersji.

    OT=ON
    Różnice Sensation -vs- Sensation XE:
    1. Słuchawki,
    2. Kolory na obudowie,
    3. Pojemność baterii - XE ma taką samą jak w EVO3D,
    4. Procesor w końcu pracuje przy natywnym taktowaniu - ten w Sensation jest underclockowany z 1.5 do 1.2GHz,
    5. XE ma 3GB pamięci NAND więcej... Co przy obecnych rozmiarach i cenach kart SD jest kroplą w morzu

    A do Sensation można wgrać rom z XE i też ma się Beats Audio
    OT=OFF
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top